وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighچرا بر خلاف همایش های رسمی،

 نشست های خود جوش مردمی

با استقبال گرم علاقمندان روبرو می شوند؟فرهاد داودوندی- بروجرد:

ده ها میلیون تومان هزینه برگزاری یک همایش رسمی در شهر و استان ما می شود، اما دریغ از یک استقبال گرم مردمی از چنین همایش های سرد رسمی!

در مقابل، نشست های کم هزینه و خود جوش مردمی، با استقبال گرم همشهریان مواجه می شود!

دلیل چنین تفاوت فاحشی در چیست؟

نگارنده به واقع به خاطر عدم آگاهی کافی نمی تواند دلیل یا دلایل عدم استقبال مردم از نشست های رسمی را به رشته تحریر در بیاورد، همچنانکه نمی تواند دلیل استقبال زیاد مردم از نشست های غیر رسمی را بیان کند.

 اما ذکر یکی دو مورد می تواند بخوبی منظور نگارنده را برساند:

در یک همایش رسمی که از مدتها قبل تمام سطح شهر به تبلیغ برای برگزاری این همایش اختصاص  می یابد و حتی بنا به گفته برگزار کنندگان، چند ده میلیون تومان برای آن هزینه می گردد، تعداد انگشت شماری از همشهریان حضور پیدا می کنند که آنها هم بلافاصله بعد از مراسم افتتاحیه سالن را ترک می کنند و جالب تر اینکه مدعوین غریبه هم که اجبارا باید در سالن بمانند، بیشتر اوقات مراسم را در حال چرت زدن طی می کنند!

و اما....

اما برای نمونه یک نشست خود جوش با حضور چند قاری قرآن همشهری، بدون اینکه هزینه های چند ده میلیون تومانی  برای تبلیغ یا هزینه برگزاری آن شده باشد، آنچنان با استقبال روبرو می گردد که مسجد محل مراسم، مملو از جمعیت می شود تا جائیکه حتی عکاسان خبری نمی توانند برای گرفتن تصاویر متنوع از آن جلسه، بخاطر ازدحام مردم تغییر مکان داشته باشند.

به هر حال ایکاش از آن میلیونها میلیون تومان هزینه مراسم های رسمی، یک مبلغ ناچیزی هم به مراسم های غیر رسمی در سطح شهر اختصاص پیدا کند که مطمئنا حضور گرم و صمیمی مردم در این مراسم های خود جوش، می تواند در پیشبرد فعالیت های فرهنگی مثمر ثمر باشد!


ادامه مطلب

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نقد، نقد اجتماعی، نشست قرآنی، مسجد سید، همایش مردم نهاد، فرهاد داودوندی، نشست های خود جوش مردمی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

هتل بین المللی زاگرس

 و موسسه پیشگیری از سرطان مهیار

شب یلدا خیریه برگزار کردندهمزمان با شب یلدا؛ طولانی‌ترین شب سال مراسم سفره‌آرایی شب یلدا و پخت خوارک‌های محلی بروجرد در محل هتل زاگرس بروجرد برگزار گردید.

این آیین سنتی با همکاری هتل زاگرس و موسسه خیریه سرطان مهیار بروجرد برگزار شد.

عواید فروش این مراسم به نفع بیماران سرطانی جمع آوری شد، ضمن آنکه به  برگزیدگان این سفره‌ آرایی هدایای به رسم یابود تقدیم شد.


طبقه بندی: هتل زاگرس بروجرد،  مجمع خیرین سلامت بروجرد، 
برچسب ها: هتل بین المللی زاگرس و موسسه پیشگیری از سرطان مهیار شبی یلدا خیریه برگزار کردند، هتل بین المللی زاگرس، موسسه پیشگیری از سرطان مهیار، سرطان مهیار، هتل زاگرس بروجرد، فرهاد داودوندی، شب یلدا،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

نمایشگاه منحصر بفرد آثار

 آیت الله شیخ غلامرضا مولانا بروجردی

فقط تا پنج شنبه دایر است

فرهاد داودوندی- بروجرد:

نمایشگاه منحصر بفرد آثار آیت الله شیخ غلامرضا مولانا بروجردی طی چند روز گذشته فقط و فقط و فقط میزبان دو مسوول شهری بوده است!!!

کشورهای رو به رشد دنیا به سمتی پیش رفته اند که برای شناساندن نخبگان خودشان دست به ابتکارات ساده اما جالب توجهی زده و می زنند

برای نمونه اطاق کوچک محل زندگی" جک لندن" نویسنده نامی داستان "سپید دندان" و یا کلبه محقر "ارنست همینگوی" نویسنده " زنگها برای که به صدا در می آید" و "پیرمرد و دریا" را برای بازدید حتی توریست های خارجی به همان سادگی دوران خودشان حفظ و نگهداری می کنند تا هم برای خود تاریخ بسازند و هم نخبگان خود را به بلند مرتبه ترین جایگاه های جهانی بنشانند.

دانشمند عالی مقام حضرت آیت الله شیخ غلامرضا مولانا به واقع خدمات ارزنده ای به شهر و کشور ما نموده است و افتخار ما بروجردی ها در این است که حلقه های متصل اندیشمندان نسل گذشته و نسل جدید بروجرد توسط بزرگانی به مانند حضرت مولانای بروجردی از هم نگسسته است.

نمایشگاه آثار این دانشمند بزرگ بروجردی به واقع برای تمامی علاقمندان به بروجرد و تاریخ بروجرد گنجینه گرانبهایی است که شاید بعد ها دیگر دیدن این همه دستخط و نت برداری های این چهره فرزانه بروجردی  برای هیچکس میسر نشود. نوشته هایی که اگر روزی کتاب بشوند حداقل بین 50 الی 100 جلد کتاب دیگر به افتخارات حضرت مولانای بروجردی خواهد افزود.

متاسفانه طی چند روز گذشته هیچ رئیسی در سطح شهر حتی به خودش زحمت نداده از نزدیک شاهد این گنجینه گرانبهای علمی و تاریخی باشد. گنجینه ای که حاصل تلاش بیش از 60 الی 70 سال از عمر پر برکت حضرت آیت الله مولانا بروجردی بوده است.

بیچاره آنانکه تاریخ خود را نشناسند و بزرگان خود را سهوا به دست فراموشی بسپارند، هر چند که جایگاه بزرگان تاریخ علم و ادب بروجرد آنقدر تثبیت شده است که نام نیک شان در گوشه ای از آسمان پر ستاره این شهر برای همیشه تاریخ خواهد درخشید.

در موقع نگارش این مطلب مطلع گردیدم که طی چند روز گذشته فقط دو مسوول از این نمایشگاه دیدن کرده و  با حاج حسین فرزند خلف 
آیت الله شیخ غلامرضا مولانا بروجرد نیز دیدار و گفتگو نموده اند که جا دارد بدون ذکر نام، از این دو مسوول عزیز تشکر ویژه ای داشته باشم ( همیشه گفته ام بین مسوول و رئیس فرق اسای وجود دارد).

به هر حال امیدوارم تا نمایشگاه پایان نیافته علاقمندان علم و ادب بروجرد از نمایشگاه
منحصر بفرد آثار آیت الله شیخ غلامرضا مولانا بروجردی دیدار داشته باشند، زیرا بزرگان چنین گفته اند که: شنیدن کی بود مانند دیدن!


طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: آیت الله شیخ غلامرضا مولانا بروجردی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


آقای مهدی واهبی و گزارش دورتموند - آگزبورگ


پخش زنده فوتبال بوندس لیگای آلمان / دورتموند - آگزبورگ با گزارش آقای مهدی واهبی

امشب شبکه ورزش سیما / 22:30

طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: آقای مهدی واهبی و گزارش دورتموند - آگزبورگ، مهدی واهبی، بوندس لیگای آلمان، بوندس لیگا، آلمان، شبکه ورزش سیما،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
هنرجویان ووشو بسیج، پرچم بروجرد را بالاتر بردند
 

اهدا 1.000.000 ریال توسط هنرجویان

ووشو بسیج بروجرد برای نیازمندان

 به سایت فرهاد 90چند روز قبل به مناسبت میلاد نبی اکرم(ص) هنرجویان تکواندو بسیج بروجرد برای کمک به نیازمندان مبلغ 1.000.000 ریال جمع آوری نموده و در اختیار سایت فرهاد 90 قرار دادند.

روز گذشته هنرجویان ووشو بسیج بروجرد نیز محبت نموده و مبلغ 1.000.000 ریال برای کار خداپسندانه کمک به نیازمندان جمع آوری نموده و در اختیار سایت فرهاد 90 قرار دادند.

 این مبلغ بسیار ارزشمند که توسط گروهی از ورزشکاران با اخلاق نوجوان و جوان شهرمان جمع آوری شده است  نیز توسط آقای اصغر زینعلی مسوول محترم تربیت بدنی بسیج بروجرد در اختیار فرهاد داودوندی قرار گرفت.

صمیمانه برای تمامی هنرجویان ووشو بسیج بروجرد آرزوی کسب موفقیت روز افزون در سه میدان اخلاق، درس و ورزش را داریم.

مبالغ اهدایی هنرجویان ووشو و تکواندو بسیج بروجرد جمعا به مبلغ 2.000.000 ریال بزودی در اختیار نیازمندان واقعی قرار خواهد گرفت.

طبقه بندی: بسیج ورزش و هنرمندان و کارمندی و کارگری بروجرد، 
برچسب ها: اهدا 1.000.000 ریال توسط هنرجویان ووشو بسیج بروجرد برای نیازمندان به سایت فرهاد 90، ووشو، اصغر زینعلی، متین کردی، ووشو بسیج، بسیج بروجرد، محسن روزبهانی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

مراسم افتتاح دفتر

 باشگاه کوهنوردی k2 بروجرد

برگزار گردید

فرهاد داودوندی- بروجرد:

مراسم افتتاح دفتر باشگاه کوهنوردی k2 بروجرد طی مراسمی با حضور گروهی از کوهنوردان بروجردی برگزار گردید.

به مناسبت ثبت رسمی و اخذ مجوز فعالیت، مراسم افتتاحیه ای در دفتر این باشگاه در تاریخ دوشنبه ۱۳۹۵/۹/۲۹ ساعت 6 عصر برگزار و توسط اقای رضا ایاز رئیس هیات کوهنوردی بروجرد پروانه باشگاه ورزشی K2  در رشته ورزشی کوهپیمایی به آقای مصطفی شاهی مدیر باشگاه  تقدیم گردید.


آدرس بروجرد:

خیابان صفا - روبروی درمانگاه سپاه - طبقه بالای بانک حکمت ایرانیان دفتر
باشگاه کوهنوردی k2 بروجرد
طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: مراسم افتتاح دفتر باشگاه کوهنوردی k2 بروجرد برگزار گردید، باشگاه کوهنوردی k2 بروجرد، باشگاه کی 2، کوه، کوهپیمایی، کوهنوردی، مصطفی شاهی،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


برای شادی روح مرحوم "عاطفه علیدادی"

"اهدا کننده عضو" بخوانیم فاتحه با صلوات


 یک شنبه مورخه 21 آذر زنده یاد مرحوم عاطفه علیدادی به علت بالا رفتن فشار خون به کما رفت و در تاریخ 26 آذر برای پیوند اعضا به تهران انتقال یافت.

قلب مرحوم عاطفه علیدادی به یک جوان اورژانسی اهدا شد و همچنین کبد این بانوی جوان و 27 ساله بروجردی برای پیوند به یک جوان شیرازی با هواپیما به این شهر برده شد.

از خداوند مهربان برای مرحوم عاطفه علیدادی، علو درجات و برای بازماندگان آن مرحوم و بخصوص  همسر ایشان آقای داود معظمی گودرزی صبر آرزو می کنیم.

برای شادی روح مرحوم عاطفه علیدادی اهدا کننده عضو بروجردی بخوانیم فاتحه با صلوات.
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: برای شادی روح مرحوم "عاطفه علیدادی" "اهدا کننده عضو" بخوانیم فاتحه با صلوات، اهدا عضو، فاطمه علیدادی، عضو،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

نمی گذاریم این دکتر فوق تخصص شیمی درمانی

از بروجرد برود


جناب آقای دکتر "کسری کبیری"

پزشک فوق تخصص شیمی درمانی

 به بروجرد خوش آمدی

از تخصص دکتر "کسری کبیری" در تمامی ایران

حدود 200 پزشک فوق تخصص وجود دارد
فرهاد داودوندی- بروجرد:

وقتی شنیدم پزشک فوق تخصصی که می تواند در زمینه های بسیاری کمک رسان بیماران مبتلا به سرطان و بخصوص شیمی درمانی باشد به شهرمان بروجرد آمده سر از پا نشناختم و برای عرض ادب و خوش آمد گویی سری به مطب ایشان زدم.

در این دیدار که با محبت دوست بسیار عزیزم آقای حاج ناصر تیزهوش میسر گردید، دکتر "کسری کبیری" را پزشکی مردمی دیدم که مطمئنا می تواند مشکلات بسیاری از دوش بیماران و بخصوص خانواده هایی که بیماران سرطانی دارند بردارد.

دکتر "کسری کبیری" متولد تهران است و با اینکه شرایط حضور در شهرهای بزرگتر را داشته و دارد، اما خدا را شکر به خاطر تعلق خاطر خانواده محترمش به بروجرد، این شهر را برگزیده که در کنار زندگی در این شهر زیبا به مردم فهیم بروجرد نیز خدمت کند.

بد نیست بدانیم روزانه صد ها بیمار سرطانی از بروجرد به همراه افراد خانواده برای ادامه درمان راهی شهرهای دیگر می شوند که علاوه بر تحمل رنج سفر به شهرهای دیگر هزینه های بسیاری را نیز متحمل می گردند، اما خوشبختانه اینک با آمدن دکتر کبیری به بروجرد بسیاری از مشکلات بیماران مبتلا به سرطان در بروجرد رفع خواهد شد.

طی چند روز آینده از دکتر "کسری کبیری" بیشتر خواهم نوشت اما لازم است ما بروجردی ها  حضور اینگونه پزشکان فوق تخصص را که برای خدمت به شهرمان آمده اند را گرامی بداریم و بیماران مبتلا به سرطان را که احتیاج به شیمی درمانی دارند را به این پزشک فوق تخصص معرفی نمائیم.

صمیمانه برای دکتر "کسری کبیری" و خانواده محترمش که بروجرد را برای خدمت به هموطنان شان برگزیده اند آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

لطفا برای آگاهی همشهریان مان از حضور دکتر "کسری کبیری" فوق تخصص خون و سرطان ، شیمی درمانی و درمان های نوین سرطان های زنان، خون و ..... این مطلب را به اطلاع دیگر شهروندان بروجردی برسانیم که در جریان قرار بگیرند که چنین پزشک حاذقی برای درمان بیماران سرطانی در مراکز " ام. آر. آی خیابان شهدا، مرکز بیماران خاص و بیمارستانهای بروجرد" حضور دارد. 

طبقه بندی: انجمن پیشگیری از سرطان مهیار بروجرد، 
برچسب ها: دکتر کسری کبیری، ناصر تیزهوش، کسری کبیری، شیمی درمانی، پزشک فوق تخصص شیمی درمانی، سرطان، سرطان شناس،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


تا ساعاتی دیگر این مطالب روی سایت قرار خواهد گرفت
طبقه بندی: بروجردی ها، 
برچسب ها: محمد زندی، رضا ایاز، علی محمد عالی قدر، کسری کبیری، دکتر کسری کبیری، سجاد مهرابی، حسن شرقی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

گفتگو با آقای احمد گودرزی

 

 مسوول روابط عمومی هیات کاراته بروجرد

 


لطفا خودتان را معرفی کنید.

احمدگودرزی متولد ۶۴ دانشجوی رشته کارشناسی حقوق

ورزش را از کجا ودر چه سنی شروع کردید.

ورزش را از سن ۵الی ۶سالگی در رشته رزم آوران زیر نظر استاد لطفی شروع کردم.

اومربی خوب پر توان و باانگیزه ای بود.و کلاسهای تمرین او بسیار خوب برگزار میشد.

چطور به ورزش رزمی روی آوردید.

برای اولین بار بادوستانم به کلاس رزم آوران رفتیم و بخاطر هیجان زیاد کلاس و فنون آنها علاقه مند شدم.و آنجا شروع به فعالیت کردم.

چه افتخاراتی درورزش  رزم آوران کسب کردید.

۴سالی بودکار میکردم.سنم پایبن بود زیاد مسابقه شرکت نمیکردم.ولی توانستم یک مقام طلای  استان ویک نقره کشور که بسیار عنوان کشوری سخت بود.

 علاقه شدیدی به باشگاه و تمرین داشتم و  همیشه یک ساعت قبل از تمرین روی پلهای سالن طالقانی منتظر میماندم.تا تمرین شروع شود.ولی به دلیل عقب ماندن از تحصیل به اجبار والدین یک سال رزم آوران را با همه خاطراتش کنار گذاشتم.وبه تحصیلم ادامه دادم.

 

کاراته را از کجا شروع کردی.

کاراته را از سال ۷۹ در  باشگاه همیشه معروف به قول همه زیر پله های سالن طالقانی در سبک قدرتمند  کان ذن ریو   با سن سی فریدون کرزبر البته با درخواست پسر عمویم  شروع کردم.ودر واقع مربی اصلی من در کاراته این مرد عزیز و دوست داشتنی میباشد.که واقعا بسیار آماده و هنوزهم از هر لحاظی دارای پتاسیل بالایی است.

 امکانات آن زمان با الان را مقایسه میکنید.

بهتراست از اینجا شروع کنم تمرین کاراته با سن سی کرزبر بسیار سخت و طاقت فرسا بود آنهم روی موزایک بدون تشک ورزشی همیشه کف سالن بعد از تمرین لیز و بود و مسدومیتهای شدید.با حالا  که اصلا قابل مقایسه نیست.

اما نباید فراموش کنیم که ۹۹درصد مربیهای حال حاضر بروجرد.ازهمان سالن زیر نظرشهید هوشنگ معظمی گودرزی  و شیهان رحمان گودرزی بودند.و اینجا وبهتر است یادی کنم  از استاتیدی  همچون قوام نظامی  غفاری.مایلی.و خیلی های دیگر که درحال حاضر حضور ذهن ندارم.که واقعا باعث موفقیت  بنده بودند.

در حال حاضر درجه کمربند شماچیست و بازمان گذشته چه تغییری کرده است.

سوال قشنگی پرسیدید.

در حال حاضر دارای کمربند مشکی دان ۳ شوتوکان wskfهستم

یادم میآید ۲ سالی بود کاراته راشروع کرده بودم.تازه قرار بود آزمون کیو یک از من بگیرند.استاد مایلی از من آزمون گرفت و قبول شدم شاید کاراته کاهای جدید ندانند کیو چیست.یک خط سیاه روی کمربند سفید ۳سال کار کردم تازه توانستم ۲کیو بگیرم.وقوی تر از همیشه کار میکردم چون به درجه رسیده بودم.طوری بود انگار کمربند مشکی گرفته بودم بعضی وقتها یادم می افتد چقد به آن دودرجه افتخار میکردیم خنده ام میگیرد.یاد دارم از کمربند سبز تا آبی ۳سال طول کشید تا به آبی رسیدم.اما فرق الان با گذشته این است  الان شاگردها هنوز یکسال نیست کار میکنن کمربند مشکی میبندند. همین

تا چه زمانی در سالن طالقانی فعالیت داشتی.

فکر کنم سال  ۸۸بود.که ارشد کلاس شده بودم.و تاحدودی مبتدیهارا آموزش میدادم.و همیشه باشوق وارد کلاس میشدم.

از کجا مربیگری را در رشته کاراته آغاز کردی.اواخر سال ۸۵یا۸۶بود با هماهنگی استاد مایلی اولین باشگاه کاراته را مجوز ایشان در روستای ونایی با۱۲۰الی  ۱۳۰شاگرد شروع به فعالیت کردم.

و همزمان با او یک کلاس هم در منازل سازمانی پادگان مهندسی احداث کردم.و همزمان با او کارهای اطلاع رسانی هیأت را در بخش روابط عمومی انجام دادم.

چرا خودتان کارت مربیگری نداشتید.

هنوز به خدمت سربازی نرفته بودم.

تااینکه به خدمت اعزام شدم.و باشگاه پادگان را به یکی از بانوان شهرستان سپردم.که ایشان در حال حاضر در شهرستان به سر میبرند.اما باشگاه کاراته روستای ونایی را داشتم واسم آن حامیان ولایت بود.و توانستم تا قبل از اعزام به خدمت سربازیم دومرحله آنهارا به مسابقات کشوری اعزام کنم که در هردو مسابقه بادست پر برگشتیم و خیلی خوشحال کننده بود.شاگردانی که چیزی از کاراته نمیدانستندولی حالا کمتراز ۳ماه به عنوانهای کشور درسبک شوتوکان و شیتوریو دست پیدا کرده بودند.

آیادر زمان خدمت به وزش  کاراته ادامه دادی یا خیر

 بله در آموزشی  بودم که زمان مسابقات نیروی زمینی ارتش بود.وبا انتخابی که در خرم آباد برگزار گردید  بعنوان نفر اول استان در وزن ۷۰کیلوگرم انتخاب شدم.ودر یگان ورزش لشکر مشغول تمرین شدم.

وتوانستم باتمرینهای فشرده در دوماه در مسابقات نیروی زمینی ارتشهای ایران که در آذربایجان برگزار گردید.مقام سوم  را کسب کنم.وبه عنوان تنها کارته کای استان لرستان به عضویت کاراته  نیروی زمینی ارتش درآیم که متأسفانه به دلیل دوری را ترجیح دادم به بروجرد برگردم وبه خدمتم ادامه دهم.وبه تمرینات باشگاه در روستای ونایی بپردازم.

در حال حاضر در کاراته بروجرد چه سمتی دارید.

بنده مسؤل روابط عمومی کاراته بروجرد هستم.و دوستان ارادت داشتند سرپرستی تیم کاراته شهرستان را به بنده سپردند.ودر کنار استاد دیوکان و استاد یاراحمدی.مربیان زحمتکش تیم به انجام وظیفه مشغول هستم.

 

درحال حاضر در چند باشگاه مشغول فعالیت هستید.

باشگاه حامیان ولایت روستای ونایی

حامیان ولایت شهرستان اشترینان که جدیدا احداث شده است.

و منازل سازمانی پادگان مهندسی و انشاالله اگر خداوند یاری کند برای اولین بار در بروجرد باهماهنگیهایی که با معاونت محترم اداره ورزش جوانان شهرستان  انجام دادیم.

اولین مرکز استعداد یابی. در بهترین نقطه شهر کاملا رایگان احداث کنیم.که بچه های بی بضاعت و تحت نظر کمیته امداد و وغیره...بتوانن از این موقعیت استفاده کنن. تا بتوانیم کارته کاهای بروجرد را بالاببریم.

هدفتان از این فعالیتها را مختصر بیان کنید.

من با کاراته زندگی میکنم.هر کس هر هدفی دارد.من همیشه این آرزو راداشتم و دارم که یک تیم خوب در پایه نونهالان و نوجوانان در شهرستان باشد که از همان کودکی شکوفا شوند.

که در مجموع باشگاهای حامیان ولایت.با اطلاعیه ای که چندروز پیش در این خصوص زدیم

با اسپانسرمحترمی که ۸۰درصد توافقات را انجام داده ایم قرار است که تیمی کاملا خصوصی را تشکیل دهیم.که برای بازیکنان آن تیم تجهیزات ورزشی کاملا رایگان با مزایا در نظر گرفته ایم.

آیا کارته بروجرد با این همه پتانسیل  مکانی برای کارهای اداری دارد.

بله امسال بایاری خداوند به بعداز ۳۰سال این دفتر را در ورزشگاه امام علی (ع ) افتتاح کردیم.

که جادارد از  آقای ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان، ریاست محترم هیأت کاراته جناب مایلی و سرکار خانم شمسه نایب رییس محترم هیات کاراته که واقعا با کمهای مالی و تجهیزاتی توانستند در این امر خیر بنده را یاری کنند.تا امروز مکان مناسبی برا ی جلسات و مکاتبات اداری داشته باشیم.

و درپایان اگر حرف خاصی هست بفرمایید.

من باید تشکر کنم از پدرو مادرو همسرم که مشوق اصلی من در این  چندسال بودن ازاستاد دوست داشتنیم که درزندگی الگوی همیشه گی من بودن سن سی فریدون کرزبر

و از اساتید بزرگ شهرستان شیهان نادر  کردی نماینده محترم سبک شوتوکانwskfاستان  و شیهان رحمان گودرزی که در حال حاضر از این عزیزان آموزشهای لازم را به بنده حقیر انتقال میدهند.تشکر میکنم.

و تشکر ویژه ازشما جنای داودوندی که با اخبار دقیقتون همیشه هیأت کاراته شهرستان بروجرد را مورد لطف خود قرار داده اید.


طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: احمد گودرزی مسوول روابط عمومی هیات کاراته بروجرد، احمد گودرزی، کاراته، کاراته بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


دکتر فرید بهرامی اعلام کرد:


فعالیت 17 انجمن ورزشی

در آموزشگاه های دخترانه لرستان


 معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: در حال حاضر 17 انجمن ورزشی در سطح آموزشگاه های دخترانه این استان فعالیت می کنند.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، فرید بهرامی در نشست سالیانه انجمن های ورزشی بانوان لرستان از اجرای طرح های ورزشی مدرسه قهرمان و کانون قهرمان در سطح آموزشگاههای این استان خبر داد و اظهار کرد:این طرح ها با هدف رصد ، جهت دهی و شکوفایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان در آموزشگاههای استان اجرا خواهد شد.
بهرامی ادامه داد: سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، مدرسه را کانون تحول دانسته و با نگاه ژرف و بنیادی به مدرسه و رویکرد مدرسه محوری و شاگردنگری با تکیه بر استعدادهای دانش آموزان در ساعات درس تربیت بدنی و المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای تلاش می کند تا شرایطی مطلوب و مناسب را برای شکوفایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان فراهم آورد.
وی به فعال سازی کانون ها و انجمن های ورزشی در قالب طرح کانون قهرمان اشاره کرد و افزود: در زمینه رشته های پایه مانند شنا ، ژیمناستیک و دو و میدانی تلاش می شود که دانش آموزان برای شرکت در میادین ورزشی آمادگی لازم را کسب کنند.
وی همچنین اظهار کرد: انجمن های ورزشی بانوان استان در رشته های ورزشی والیبال، تنیس روی میز، هندبال، بسکتبال، فوتسال، تیراندازی، شنا، آمادگی جسمانی ، کاراته ، دوومیدانی ، طناب زنی، بازی های بومی محلی ، شطرنج ، ژیمناستیک، انجمن پزشکی ، بازیهای دبستانی وبدمینتون فعالیت دارند.

طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: فرید بهرامی، دکتر فرید بهرامی، آموزشگاه های دخترانه لرستان، انجمن ورزشی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

سپاس از بیننده عزیزمان "سینا " از آمریکا


جنگ زده خوزستانی که
عاشق بروجرد است

و تسلیت به معلم سالیان دور

جناب داوودوندی

من اهل بروجرد نیستم اما هفت سال از دوران جنگ ایران و عراق را به عنوان جنگ زدة مهاجر ساکن بروجرد بوده ام.

علیرغم آن سالهای مشقت بار و تنگدستی همگانی بخصوص برای ما مهاجران غریب و بی سامان، بروجرد عزیز در طی آن سالیان به ما و ما به آن خو گرفتیم. آن زبان و لهجه ناآشنای ماههای اولیه برای ما "خوجستانی" های مهاجر ، آرام آرام جا خوش کرد و بر ذهن و ضمیر ما کودکان کوچه و کوچه باغی نشست و ناگاه در کشف و شهودی ناخودآگاه به زبانمان حلول کرد و بیرون جهید.

ابتدا کلمه بود و وجه غالب آن کلمات، دشنام هایی بود واکنشی و تدافعی به دشنام های هم سن وسالان آن سالهایمان در دعواهای کوچه و مدرسه و خیابان که به دلیلی نامعلوم کاملاً طبیعی شمرده می شد. سپس آرام آرام عبارت ها جان گرفتند و تا به خود آمدیم داشتیم وُوری یِردی صحبت می کردیم.

از آن پس بروجرد و هر آنچه فرهنگ کوچه و خیابان آن شمرده می شود ما را در خود بلعید و خود را خانة ما کرد. اینگونه بود که ما فراریان آتش جنگ که از سر اتفاق به این شهر برف و سرما پناه آورده بودیم و آن را اقامتی چند ماهه تا خوابیدن آن فتنه و بازگشت به خانه و کاشانه خود تصور می کردیم تا اندکی پیش از پایان جنگ ماندگار شدیم و با پایان آن بروجردی شده بودیم!!


ممکن است بپرسید چرا این یادداشت را ذیل این پست می نویسم. راست آنکه سالهای طولانی است ساکن آمریکا هستم و امشب بطور کاملاً اتفاقی با وبلاگ جالب شما آشنا شدم و چند ساعت به گشت و گذار پر خاطره در آن پرداختم و متاسفانه در طی تورق صفحات آن با این خبر هولناک مواجه شدم.

 خبر درگذشت جانسوز( دوشیزه پرنیان حجتی ) فرزند کسی که طی سالهای 1362 و 1363 (سی و سه سال پیش) شاگرد کلاس فیزیک ایشان ( آقای عبدالمحمد حجتی دبیر دبیرستانهای بروجرد)  در سال اول و دوم در دبیرستان دکتر شریعتی در خیابان حافظ بودم.

از صمیم قلب به ایشان و همسر گرامی شان تسلیت می گویم و برایشان آرامش باطنی آرزو می کنم.


جناب داوودوندی آیا برایتان امکان پذیر است ایمیلی از ایشان که حق آموزگاری و استادی بر من دارند در اختیار من بگذارید؟
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: چرنیان حجتی، حجتی، سینا، سینا از آمریکا، جنگ زده خوزستانی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


سپاس از آقای ملک حسین گودرزی


   یلدای عشق

سالهای زیادی است ،

سرخی عشقت را در دانه های انار دلم

به رُخ یلدای چله نشین می کِشم

تا باورش شود

روشنی عشق تو از سیاهی شب او ماندگار تراست .

طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: سپاس از آقای ملک حسین گودرزی، یلدای عشق، ملک حسین گودرزی، شعر یلدا،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


کنتور برق خطرناک

سلام و ارادت

حاجی فرهاد...این عکس امروز گرفتم

 خیابان دکتر فاطمی نرسیده به مدرسه سما داخل پیاده رو کنتور برق با سیم های لخت و بسیار خطر ناک اینقدر پایینه  که بقول کسبه محل چند بار باعث شکسته شدن سر عابرین میشه

لطفا در سایت بگذارید تا اینشالله  حل شود

روبروی لوله و اتصالات آقای کردستانی
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: کنتور برق خطرناک، کنتور، برق،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

به موجب رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری


اخذ عوارض از تابلوهای سردرمغازه ها


و دفاتر کار خلاف است.

پایگاه خبری تحلیلی هنجس: شهرداری و شورای شهر تصمیم به اخذ عوارض از تابلوی سر درب مغازه ها ودفاتر کار گرفتند و موضوع شکایت چون در دیوان عدالت مطرح شد اخذ عوارض از تابلوی سردرب مغازه و دفتر کار را خلاف دانسته رای به ابطال تصمیمات شورا و شهرداری داد که رای هیات عمومی دیوان برای دیگر شهرداری ها و شعبات دیوان عدالت اداری لازم الاتباع هست.

اطلاع رسانی کنیم که همه درجریان باشید و اگر کسی خواست تابلو سردرب مغازه یا دفتر بزند نگذارد پول زور گرفته شود !!!

رای شماره ۷۱۰ مورخ ۳ / ۶ ‌/ ۱۳۹۴ هیات عمومی دیوان عدالت اداری : هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ ۳/۶/۱۳۹۴ با حضور رئیس و معاونین دیوان عدالت اداری و روسا و مستشاران و دارسا ن شعب دیوان تشکیل شد و پس از بحث و بررسی، با اکثریت آراء به شرح زیر به صدور رأی مبادرت کرده است.

رأی هیأت عمومی هر چند به موجب بند ۲۶ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب سال ۱۳۷۵، تصویب نرخ خدمات ارائه شده توسط شهرداری و سازمانهای وابسته به آن با رعایت آیین نامه مالی و معاملاتی شهرداریها جزو وظایف شورای اسلامی شهر اعلام شده است، لیکن از آن جا که تابلوهای منصوب بر سر درب اماکن تجاری و اداری علی القاعده مبین معرفی محل استقرار و فعالیت اماکن مذکور است و وسیله تبلیغاتی در زمینه ارائه خدمات مربوط شناخته نمی شود و اصولاً شهرداری در این خصوص ارائه کننده خدمت خاصی نبوده تا استحقاق دریافت بهای آن را داشته باشد لذا بند ۲-۴ از مصوبه شماره ۷ هشتاد و هشتمین جلسه دوره سوم شورای اسلامی شهر اهواز به شماره ۴۳۷۴-۱۳/۱۱/۱۳۸۷ مغایر قانون و خارج از حدود اختیارات مرجع وضع مصوبه تشخیص داده می شود و به استناد بند ۱ ماده ۱۲ و ماده ۸۸ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲ ابطال می شود.

/ محمدجعفر منتظری

رئیس هیأت عمومی دیوان عدالت اداری


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: تابلوهای سردرمغازه ها و دفاتر کار، اخذ عوارض از تابلوهای سردرمغازه ها و دفاتر کار خلاف است.، دیوان عدالت اداری،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


دو قدم مانده که پائیز به یغما برود


دو قدم مانده که پاییز به یغما برود

این همه رنگ ِ قشنگ از کف ِ دنیا برود

هرکه معشوقه برانگیخت گوارایش باد......

دل ِ تنها به چه شوقی پی ِ یلدا برود؟

گله هارابگذار!

ناله هارابس کن!

روزگارگوش ندارد که تو هی شِکوه کنی!

زندگی چشم ندارد که ببیند اخم دلتنگِ تو را...

فرصتی نیست که صرف گله وناله شود!

تابجنبیم تمام است تمام!!

مهردیدی که به برهم زدن چشم گذشت....

یاهمین سال جدید!!

بازکم مانده به عید!!

این شتاب عمراست ...

من وتوباورمان نیست که نیست!!

***زندگی گاه به کام است و بس است؛

زندگی گاه به نام است و کم است؛

زندگی گاه به دام است و غم است؛

چه به کام و

چه به نام و

چه به دام...

زندگی معرکه همت ماست...زندگی میگذرد...

زندگی گاه به نان است و کفایت بکند؛

زندگی گاه به جان است و جفایت بکند‌؛

زندگی گاه به آن است و رهایت بکند؛

چه به نان

و چه به جان

و چه به آن...

زندگی صحنه بی تابی ماست...زندگی میگذرد...

زندگی گاه به راز است و ملامت بدهد؛

زندگی گاه به ساز است و سلامت بدهدشعر از: ﯾﻐﻤﺎ ﮔﻠﺮﻭﯾﯽ

طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: دو قدم مانده که پائیز به یغما برود، ﯾﻐﻤﺎ ﮔﻠﺮﻭﯾﯽ، دو قدم مانده، پائیز به یغما برود،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


 اولین نمایشگاه عکاسی سروناز روحانی

در بروجرد افتتاح شد
 پوریا مهدوی مقدم - بروجرد:

اولین نمایشگاه آثار عکاسی هنرمند عکاس بروجردی، سرکار خانم سروناز روحانی، امروز در محل اداره ارشاد بروجرد با حضور اهل هنر و علاقه مندان به عکاسی برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از 20 اثر از آثار این هنرمند خوش ذوق سینما جوان بروجرد برای بینندگان به نمایش گذاشته شد.

نمایشگاه عکاسی بوی خاک تا روز 2 دی ماه در نگارخانه استاد جواد بختیاری دایر می باشد.

ساعات بازدید از آن نیز، صبح ها از ساعت 10 الی 12 و عصرها از ساعت 5 الی 7 می باشد.

برای خانم روحانی، این هنرمند جوان و با استعداد شهرمان آرزوی موفقیت داریم.


طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: نمایشگاه عکس، سروناز روحانی، پوریا مهدوی مقدم، نمایشگاه عکاسی بوی خاک، عکس،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

تکواندو کاهای بسیج پرچم بروجرد را بالاتر بردند
 

اهدا 1.000.000 ریال توسط هنرجویان

تکواندو بسیج بروجرد برای نیازمندان

 به سایت فرهاد 90به مناسبت میلاد نبی اکرم(ص) هنرجویان تکواندو بسیج بروجرد برای کمک به نیازمندان مبلغ 1.000.000 ریال جمع آوری نموده و در اختیار سایت فرهاد 90 قرار دادند.

این مبلغ ارزشمند که توسط گروهی از ورزشکاران با اخلاق نوجوان و جوان شهرمان جمع آوری شده است امروز توسط آقای اصغر زینعلی مسوول محترم تربیت بدنی بسیج بروجرد در اختیار فرهاد داودوندی قرار گرفت.

صمیمانه برای تمامی هنرجویان تکواندو بسیج بروجرد آرزوی کسب موفقیت روز افزون در سه میدان اخلاق، درس و ورزش را داریم.

طبقه بندی: بسیج ورزش و هنرمندان و کارمندی و کارگری بروجرد، 
برچسب ها: اهدا 1.000.000 ریال توسط هنرجویان تکواندو بسیج بروجرد برای نیازمندان به سایت فرهاد 90، تکواندو بسیج بروجرد، بسیج، تکواندو بسیج، تکواندو بروجرد، اصغر زینعلی، نیازمندان،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


نقدی بر رفتار تعداد محدودی

 از روسای بانک هایی

که 30 سال زندگی یکنواخت دارند
فرهاد داودوندی- بروجرد:

آقای رئیس بانک حدود 27 سال قبل به مشتری که از فرط گرفتاری برای دریافت وام مضاربه به شعبه بانک آمده گفته که میزان کار کرد حساب بانکی ات را باید قوی تر کنی تا وامت را تجدید کنم!

 15 سال پیش هم همین حرف را زده و امروز هم همین جمله را به مشتریان خوش حسابی که تنها بد شانسی زندگی شان بدهکار بودن به شعبه فلان رئیس بانک می باشد می گوید.

"پول بیشتری باید به حسابت واریز کنی تا وام بانکی ات را تجدید کنیم!"

حدود سه دهه زندگی یکنواخت، برخوردهای تکراری، حرفهای یکجور که حتی یک نقطه هم کم و زیاد ندارد صرفا به عشق اینکه بگویند فلانی رئیس بانک است!

عجب یاخت بزرگی برای  زندگی  که هر کسی در آن فقط یکبار به دنیا می آید و یکبار هم از دنیا می رود و تنها افتخارش یدک کشیدن نام " رئیس" است و بس!

امروز وقتی دیدم رئیس یکی از شعبات بانک های بروجرد برای اعطای تجدید وام بانکی به یکی از همشهریان عزیز و خوش حساب مان همان حرفهای همیشگی و تکراری را زده و حتی نمی تواند در پشت همان میز ریاست برای لحظه ای خودش باشد و برای یکبار هم که شده از قالب  تکراری بیرون بیاید و خودش هم بالاخره بعد از یک عمر زندگی تکراری نو آوری کند، همراه با این همشهری مان نزد رئیس محترم منطقه ای بانک رفتم و از آنجا که وی را فردی جسور و مبتکر می دانستم گلایه رئیس فلان بانک را به وی کردم و خوشبختانه با درایت عالی این مدیر مافوق برای این همشهری عزیزمان نتیجه گرفتیم.

در خاتمه بد نیست برای خودمان تکرار کنیم که: مولا و مقتدای بزرگ تمام تاریخ بشریت
حضرت رسول اكرم صلّى اللَّه علیه و اله فرموده اند : هر كس دو روزش با هم یكسان‏ باشد فریب خورده ....   ارشاد القلوب جلد 1 صفحه 214

و با یاد آوری این سخن از پیامبر گرامی مان افسوس خوردم بر حال کسی که تحت عنوان دهان پر کن " رئیس بانک" با سخنان یکنواخت و تکراری عرصه را بر مردم گرفتار تنگ می کند و سه دهه هم برای خودش زندگی یکنواختی را پی ریزی می کند!

قضاوت اینکه از بین فلان رئیس بانک و مشتریانی که به آن بانک مراجعه می کنند، کدام یک طی سی سال بیشتر زندگی را باخته اند با خوانندگان عزیز این مطلب!
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نقدی بر رفتار تعداد محدودی از روسای بانک هایی که 30 سال زندگی یکنواخت دارند، نقد، نقد اجتماعی، نقد بانک، فرهاد داودوندی، بانک، رئیس بانک،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


بروجرد و بروجردی ها و مطالبی که

 تا ساعاتی دیگر روی سایت قرار خواهد گرفت...

طبقه بندی: بروجردی ها، 
برچسب ها: اصغر زینعلی، رضا هدایتی، حسن پور، مهدی مرادی، رضا چمن گرد، خدا رحم گودرزی، محمد رضا یاراحمدی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

هشدار هواشناسی

وزش باد و برف و باران در لرستان


موج ناپایداری آسمان لرستان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، مركز پیش‌بینی اداره كل هواشناسی استان لرستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی از امشب موج ناپایداری آسمان استان را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ که تا فردا بعدازظهر علاوه بر افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید، کاهش دماهای روزانه، رگبار باران گاهی رعدوبرق و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
در این اطلاعیه تأکید شده است: این شرایط ناپایدار از بعدازظهر دوشنبه 29 آذرماه تا غروب سه‌شنبه 30 آذرماه 95 تقویت‌شده و در برخی نقاط استان به‌ویژه مناطق شمال و جنوب شرق استان از نمود بیشتری برخوردار خواهد بود؛ لذا توصیه می‌گردد برای جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: هشدار هواشناسی وزش باد و برف و باران در لرستان، درخت، وزش باد، افتادن درخت،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی

تهیه کننده انیمیشن ناسور گفت: بی توجهی و بی مهری به فیلم های انیمیشن مذهبی مشاهده می شود و متاسفانه عده ای شعار دادند اما حمایت نکردند و این در حالیست که کارهای مذهبی نیازمند حمایت هستند.


"داریوش دالوند" تهیه کننده انیمیشن ناسور در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: اکران انیمیشن ناسور از محرم آغاز شد که یش بینی می شد اکران این انیمیشن بسیار موفق تر از رستم و سهراب باشد.


وی اضافه کرد: اطلاع رسانی های خوبی برای انیمیشن ناسور انجام شد اما حمایت های لازم صورت نگرفت در حالی که کارهای مذهبی نیازمند حمایت بیشتری هستند.


به گفته وی در آغاز اکران این انیمیشن برخی از ارگانها برای حمایت وعده هایی دادند که تنها در حد شعار بود و قرار بود سانس هایی اختصاصی برای دانشجویان و یا خانواده های پرسنل قرار داده شود اما در زمان عمل، حمایت نکردند.


دالوند اظهار داشت: مدارس از انیمیشن ناسور بسیار استقبال کردند اما پیش بینی ما از اول این بود که این فیلم موفق تر از رستم و سهراب باشد اما عدم حمایت مهمترین مشکل بود.


وی با اشاره به آغاز ساخت انیمیشن های بعدی گفت: استارت کار برای ساخت فیلم امام علی(ع) زده شده است.


تهیه کننده انیمیشن ناسور اظهار داشت: همکاری و حمایت های لازم برای اکران فیلم سینمایی ناسور که روایتی از واقعه عاشوراست انجام نشد.


به گفته وی در برخی از سینماها شرایط لازم برای اکران این فیلم فراهم نشد و کاهش سانس ها در سینما از دیگر عواملی بود که بر اکران این فیلم تاثیر گذاشت.


دالوند خاطر نشان کرد: فیلم ناسور روایتی از واقعه عاشورا بود که این فیلم سینمایی 79 دقیقه ای در مدت16 ماه ساخته شد که در این فیلم به پیام عاشورار، نقش امام حسین (ع) و یارن باوفایش در کربلا اشاره شده بود.


وی بیان کرد: تلاش زیادی کردیم اما اتفاق خاصی برای ناسور نیفتاد و در مجموع کم لطفی های زیادی برای اکران ناسور مشاهده شد.طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: انیمیشن، برادران دالوند، انیمیشن دالوند، ناسور، انیمیشن ناسور، بروجرد انیمیشن دالوند، فرهاد داودوندی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
پرچم بروجرد تا ابد همیشه بالاست

حضرت آیت الله العظمی بروجردی
(ره)طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: حضرت آیت الله العظمی بروجردی (ره)، شیخ محمود شلتوت،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندینونهالان کشتی بروجرد قهرمان لرستان


مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان لرستان در رده‌ی سنی نوجوانان روز جمعه بیست و ششم آذرماه با میزبانی و قهرمانی بروجرد پایان یافت.
به گزارش پایگاه خبری یافته، در پایان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی لرستان که روز جمعه بیست و ششم آذرماه به میزبانی بروجرد پایان یافت، تیم میزبان با کسب 91 امتیاز قهرمان شد.
بر اساس این گزارش تیم خرم‌آباد با 86 امتیاز و دورود با 76 امتیاز دوم و سوم شدند.
الیگودرز با 59 امتیاز، ازنا با 57 امتیاز و نورآباد با 56 امتیاز جایگاه چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.
 
رده‌بندی انفرادی:
42 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (بروجرد) 2- سعید گوهری (خرم‌آباد) 3- علیرضا ایزدی (نورآباد) و افشار رحمانی (بروجرد)
46 کیلوگرم: 1- محمدرضا سعادت (بروجرد)2- محمدرضا علی پور (خرم‌آباد) 3- مصیب شیرزاد (الشتر) و حسین فرهادی (بروجرد)
50 کیلوگرم: رضا قائدرحمتی (دورود) 2- امیرحسین مقصودی (بروجرد) 3- احمدرضا کرزیر (بروجرد) و امید سرلک (الیگودرز)
54 کیلوگرم: علی حیدر گودرزی (بروجرد) 2- ابوالفضل شرفی (دورود) 3- سروش کوشکی (کوهدشت) و احمدرضا دلیران (بروجرد)
58 کیلوگرم: محمد میراحمدی (بروجرد) 2- علیرضا خدایی (خرم‌آباد) 3- موسی خسروی (دورود) و حسین چراغی (نورآباد)
63 کیلوگرم: اشکان کوشکی (بروجرد) 2- سهراب ادهم خلیلی (خرم‌آباد) 3- امیرحسین آزادبخت (کوهدشت) و رضا عاروان (دورود)
69 کیلوگرم: امیرحسین هادی پور (خرم‌آباد) 2- رضا عبدی (بروجرد) 3- سید محمد موسوی فر (دورود) و حسین عباس‌بخش (بروجرد)
76 کیلوگرم: علی خیری (خرم‌آباد) 2- فردین کرزبر (بروجرد) 3- محمدرضا خلامی (ازنا) و رضا چلویی (بروجرد)
85 کیلوگرم: سیاوش ملکی فر (خرم‌آباد) 2- حسین صارمی‌نیا (خرم‌آباد) 3- سیاوش قایدانی (دورود) و محمدباقر پیروز (دورود)
100 کیلوگرم: محمد حسنوند (الشتر) 2- پویا نیکو (دورود) 3- مصطفی بیگلری (ازنا) و علی دیناروند (بروجرد)
شایان ذکر است مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان لرستان در رده‌ی سنی نوجوانان روزهای 25 و 26 آذرماه با حضور 153 کشتی‌گیر در 5 دور به میزبانی بروجرد برگزار شد.بقیه عکس ها در ادامه مطلب

کلیک کنیدادامه مطلب

طبقه بندی: بروجردی ها، 
برچسب ها: کشتی، سیاوش نوری، محمد کوشکی، فرید بهرامی، یهروز خورزمان، محمود ستوده، شیرزاد داودوندی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی


پیام تشکر آقای وحید اشجعدرود بی کران بر یکایک دوستان عزیز و همراه.

از زحمات و ابراز محبت و لطف بی بدیل همه ی عزیزانی که در مراسم تشییع و ختم پدربزرگ بنده حقیر شرکت فرمودند و با حضور پر مهر خود موجب تسلی دل بازماندگان شدند ، صمیمانه تشکر می کنم .

انشاءالله در شادی های شما عزیزان جبران نمایم .

ارادتمند

وحیداشجع


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: پیام تشکر آقای وحید اشجع، وحید اشجع، اشجع،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
درود بر مردان همیشه در صحنه هلال احمر بروجرد

طبقه بندی: بروجردی ها، 
برچسب ها: درود بر مردان همیشه در صحنه هلال احمر بروجرد، هلال احمر بروجرد، رضا کرزبر،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ