وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

از وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی

بعنوان پر بیننده ترین وبلاگ غرب ایراننگاهی بر نحوه فعالیت وبلاگ های شخصی


 پر بازدید در بروجرد


بروجرد - ایرنا - با توسعه لحظه ای دنیای علم و فناوری، انتظارات و تمایلات مردم نیزتغییر کرده و به سمت و سوی اطلاع از وقایع و رخدادها در کوتاه ترین زمان و البته آسانترین راه سوق پیدا کرده است.

به گزارش ایرنا دنیای تکنولوژی و فناوری و اینترنت امروز در همه اماکن اداری ، تجاری و آموزشی وعلمی گرفته تا خانه های سنتی پا گذاشته و رقابت را برای کاربران و مدیران این عرصه سخت تر کرده است.

شهرستان بروجرد نیز از این فناوری غافل نمانده و دراین ارتباط سایتها و وبلاگ های مختلف در حوزه های گوناگون روز به روز در این شهرستان در حال شکل گیری است.

در میان وبلاگ های خبری و شخصی بروجرد،تعدادی وبلاگ با هدف آبادانی و توسعه شهر بروجرد آستین بالا زده و بدون وابستگی تنها برای پیشرفت شهرستان می نگارند.

صاحب یکی از این سایتها در بروجرد که بر اساس شمارش الکسا، عنوان پر بازدید کننده ترین وبلاگ در غرب کشور را دارد در گفت وگو با ایرنا می گوید: روزانه 10 الی 12 ساعت وقت خود را برای تهیه خبر و گزارش و تکمیل و به روز کردن وبلاگ خود صرف می کند.

ˈ فرهاد داودوندیˈ که شغل آزاد دارد و به حرفه خبرنگاری علاقه مند است افزود: برای تهیه اخبار و گزارش ، عکس هم تهیه می کنم تا اخبار برای بیننده سایت جذاب و موثق باشد.

وی توسعه امر ورزش و تغییر نگرش مسوولان بروجرد نسبت به ورزش و رفع محرومیت از ورزش شهرستان را هدف اصلی ایجاد وبلاگ خود دانست و گفت: اغلب خبرهای این سایت ورزشی و اجتماعی است و مطالب بدون قصد و غرض و بدون حمایت از شخص خاص یا حزب خاصی تهیه می شود.

وی دقت در پوشش اخبار و تهیه عکس از مراسمات مختلف از جمله مسابقات ورزشی را عامل تشویق و ترغیب مسوولان برای دعوت از وی برای پوشش خبری عنوان کرد.

گفتنی است الکسا یک منبع مفید از داده های وبگاه های اینترنتی شناخته می شود و می توان گفت امتیاز الکسا بعد از پیج رنک گوگل، برای صاحبان سایت ها اهمیت زیادی دارد.

وبلاگ فرهاد داودوندی با رتبه الکسای 11735 و وبلاگ بروجرد، استان زاگرس و حومه با رتبه الکسای 14222 در صدر وبلاگ های پر بازدید غرب کشور هستند و همچنان با اختلاف فاحشی نسبت به سایر وبلاگ های منطقه قرار دارند.

گرچه وبلاگهای پر بازدیدی دیگری نیز در این شهرستان فعالیت می کنند ولی بدلیل عدم دسترسی به نویسندگان این سایتها موفق به دریافت نظرات صاحبان این وبلاگها نشدیم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: آماری از تعداد وبلاگهای مختلف در حوزه شهرستان بروجرد در دست نیست.

ˈ نادر ارجمندیˈ افزود: اغلب وبلاگها در بروجرد به لحاظ نحوه کارکرد، بازدید کننده چندانی ندارند و تنها چند وبلاگ به دلیل استفاده زیاد از عکس و پرداختن به مسایل شهرستان پر بازدید هستند.

وی همسو کردن وبلاگها در بروجرد را از برنامه ای امسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد.

7189/542

طبقه بندی: مصاحبه و مطالب فرهاد داودوندی در خبرگزاری ها،  نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) از وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی بعنوان پر بیننده ترین وبلاگ غرب ایران، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فرهاد داودوندی وبلاگ نویس فعال ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین سایت شخصی ایران، بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 فروردین 1393 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic