وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


بعد از غروب شن سا (لرستان)


شاهین هم پرید!


باز هم داستان پر شر و شور ورزش لرستان و باز هم پایانی غم انگیز و حزن آلود برای یک داستانی دیگر!

این بار قصه ، قصه شاهین است،

شاهین جوان و جوان کوهدشت...

شاهینی که خیلی زود و در عنفوان جوانی غزل خداحافظی سر داد و در اوج عزت و افتخار از میان ورزش لرستان پر کشید و اهالی فوتسال این دیار را در غم و اندوهی ستبر فرو برد.

همین سال گذشته بود که تیم شن سا لرستان پس از قهرمانی در مسابقات فوتسال امیدهای ایران و حضور در لیگ برتر امید ایران برای اولین بار در تاریخ استان لرستان بدلیل عدم حمایت مالی از طرف مسئولان استان و بخش خصوصی امیدش نا امید شد و برای همیشه از دایره فعالیت ورشی کنار رفت و این باشگاه که بصورت اختصاصی به ورزش پایه و رده های سنی می پرداخت برای همیشه منحل شد.

و حالا یک بار دیگر داستان تکراری انصراف و انحلال و خداحافظی یک تیم دیگر از ورزش استان...

تیمی که شاید امید و آینده خیلی از جوانان یک شهر و حتی یک استان باشد...

از کادر فنی و بازیکنان تیم شاهین به خوبی خبر دارم زیرا سالیان سال همچون برادر و دوست صمیمی و حتی در بعضی از مواقع بعنوان رقیب در کنار هم فعالیت داشته ایم.

شاید مسئولانی که این تیم را فقط بعنوان یک تیم در یک برهه زمانی نگاه میکنند خبر نداشته باشند که بازیکنان این تیم قریب به ده سال است که از رده پایه و نونهالی با مربی دلسوز همچون یک خانواده در کنار هم بوده اند،شاید کسی نداند که حضور این تیم در لیگ دسته دوم کشورحاصل تلاش چند ساله در فوتسال بوده که بازکنان غیرتمند این تیم در خیلی از مواقع با دست خالی و بدون کوچکترین چشمداشت مالی تیمهای متمول و صنعتی را پشت سر نهاده و نام لرستان را در مسابقات مختلف با اقتدار به اهتزاز درآورده و نمایندگانی شایسته برای ورزش لرستان بوده اند.

امیدواریم مسئولین محترم استانی با درایت و تامل به مسئله ورزش لرستان نگاه کرده و با حمایت مادی و معنوی به موقع خود اجازه ندهند جوانان ورزشکار بیش از این در حسرت روزهایی که برای ورزش و رذسیدن به قهرمانی سپری کرده اند بمانند چرا که انسان با امید زنده است و هرگاه فعالیت عده ای در برهه ای از زمان به هدر میرود یاس و نا امیدی به سراغ فعالان آن مجموعه می آید و افسوس به روزی که این نا امیدی در ورزش و در میان پرشورترین قشر جامعه یعنی جوانان باشد.

امین سپهوندطبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: بعد از غروب شن سا (لرستان) شاهین هم پرید!، امین سپهوند، فرهاد داودوندی، کوهدشت، فوتبال لرستان، شن سا، فعالترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 25 بهمن 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic