وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
توضیح فرهاد داودوندی: وبلاگ وزین " شهر سبز" در تحلیلی بسیار جامع و زیبا به بررسی جایگاه وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی پرداخته است، از مدیر مسئول این وبلاگ زیبا بسیار سپاسگزارم. حیفم آمد شما بینندگان عزیز آن را نخوانید:

http://greencity.blogfa.com

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

بی شک وبلاگ فرهاد ۹۰ در سطح بروجرد و لرستان و حتی شاید کشور به عنوان یکی از فعال ترین و پرمخاطب ترین وبلاگهای خبری تحلیلی کشور دارای جایگاه شناخته شده ای است. آقای فرهاد داودوندی مدیر این وبلاگ با ترکیب خبرها و تحلیل های ورزشی و اجتماعی توانسته گروه وسیعی از مخاطبان را جذب وبلاگ خود کند. در موفقیت این وبلاگ می توان عوامل متعددی را در نظر گرفت:

- روز آمد بودن مطالب و پست ها

- انعکاس خبرهای بروجرد در کوتاه ترین مدت

- میانه روی آقای داودوندی و شخصیت محبوب و فرهیخته و در عین حال دوستانه وی

- تعامل با خوانندگان در پاسخگویی به کامنت ها و حتی تبدیل برخی نظرات مخاطبان به یک پست جداگانه

- استفاده مناسب و فراوان از تصاویر

- ترکیب مناسب خبرهای ورزشی، اجتماعی و عمرانی

- مصاحبه و درج تصویر از شهروندان بروجردی و ایجاد موج خبری - از جمله در مورد آقای جواد قریب دوستدار محیط زیست

عوامل فوق و موارد متعدد دیگر باعث شده تا «فرهاد ۹۰» به یک برند برای بروجرد در دنیای مجازی تبدیل شود. البته در این راه مخالفین و معترضینی نیز برای این وبلاگ وجود دارد که می توان آنها را در سه گروه دسته بندی کرد:

اول- کسانی که در مسئولیت های مختلف به ویژه ورزش بروجرد و لرستان ، مطالب و نقدهای فرهاد۹۰ را به زیان خود می بینند.

دوم - برخی فعالان بروجردی در فضای مجازی که از میانه روی و عدم موضع گیری شفاف فرهاد داودوندی در مقابل عقب ماندگی های بروجرد به ویژه در مباحث استانی و حق خوری های مرکز استان گله دارند و گاه نوع اخبار و تحلیل های این سایت را بر خلاف جریان پیشرفت بروجرد و حتی خنثی کننده تلاش دیگران می دانند.

سوم- برخی رسانه های  محلی و مجازی بروجرد و لرستان که به دلایل متعدد در تضاد منافع و افکار با وبلاگ فرهاد ۹۰ قرار می گیرند.

اخیرا دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در بروجرد، مطلبی در نکوهش رشد حضور بروجردیها در فضای مجازی نوشته که با توجه به رسمیت این نهاد و لزوم انعکاس اخبار و نه درج دیدگاههای شخصی بیش از هر چیز یک امتیاز منفی در کارنامه خود این خبرگزاری محسوب می شود. در این یادداشت در جایی مشخصا به وبلاگ فرهاد ۹۰ اشاره شده و جنب  و جوش و فعالیت های این وبلاگ را در راستای منافع فردی نویسنده آن دانسته است. چنین شیطنت رسانه ای قطعا از ارزش وبلاگ فرهاد ۹۰ و نویسنده فرهیخته آن آقای فرهاد داودوندی نمی کاهد اما می تواند نشانه ای از وجود حسادت یا حتی برنامه ای حساب شده برای کاستن از محبوبیت و کند کردن روند فعالیت این وبلاگ باشد.

در ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ وبلاگ فرهاد ۹۰ به رکورد چهار میلیون بازدیدکننده دست یافت که افتخاری برای این وبلاگ و برای بروجردی ها در فضای مجازی است. اکنون با توجه به سنگ اندازی های عملی و حسادت ها و بخل و کینه های آشکار و پنهان این پرسش مطرح می شود که آیا فرهاد داودوندی در ایستگاه چهارم (چهار میلیون بازدیدکننده) از قطار وبلاگ نویسی به اجبار پیاده خواهد شد و یا این که با درایت و میانه روی همچنان آینه رویدادها  و  تلخی و شیرینی های بروجرد باقی خواهد ماند؟


طبقه بندی: مصاحبه و مطالب فرهاد داودوندی در خبرگزاری ها،  نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: آیا فرهاد 90 در ایستگاه چهارم پیاده می شود؟، شهر سبز، فرهاد 90، فرهاد نود، فعالترین وبلاگ ایران، به روز ترین وبلاگ ایران، بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 بهمن 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic