وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

علی صالح نیا مربی بدنسازی که

می توانست عصای دست تیم گهر دورود باشد.


فرهاد داودوندی- بروجرد: علی صالح نیا در بین مربیان بدنساز ورزش ایران چهره شناخته شده ای است. جوان محجوب و دوست داشتنی که توانست با این سن و سال کم  با تمام علاقه ای که به پدرش دارد اما در بعد ورزشی تا حدود زیادی خود را از زیر سایه نام پدر ( آقا ولی صالح نیا) در امر بدنسازی ورزش کشور بیرون بکشد و خود مهره کار آمدی برای تیمهای ورزشی باشد.

آخرین ثمره فعالیت های علمی وی را می شد در بازی تیم ده نفره داماش در مقابل تیم پرستاره سپاهان اصفهان دید که بازیکنان تیم داماش با اینکه از نیمه دوم ده نفره بودند اما از لحاظ بدنی کم نیاوردند و تیم سپاهان را با نتیجه دو بر یک شکست دادند.

صالح نیای جوان از همان اوایل که تیم گهر دورود به لیگ برتر صعود نمود بسیار مایل بود که دین خود را به عنوان یک لرستانی به مردم خوب شهرستان دورود ادا نماید و حتی در طی گفتگوهائی که با مسئولین وقت تیم گهر دورود داشت مایل بود که با کمترین دستمزد در خدمت تیم گهر دورود باشد. اما......!

اما متاسفانه مسئولین وقت تیم گهر دورود در خواست شان این بود که صالح نیا بطور کاملا رایگان بدنسازی تیم گهر دورود را انجام بدهد!

آقایان، دانسته یا نادانسته، آگاهانه یا نا آگاهانه و دقیقا به مانند دوستی خاله خرسه به ضرر تیم گهر دورود قدم بر می داشتند.

در دراز مدت ثابت شد که نتیجه کار آقایانی که می خواستند با بیگاری کشیدن از ورزشکاران و مربیان لرستانی بار خود را ببندند به ضرر این تیم محبوب شد!

صالح نیا بارها به نگارنده می گفت: اگر تیم گهر دورود حتی نصف تیمهای دیگر با من قرار داد ببندند، به استانم خدمت خواهم کرد! وی معتقد بود که اینک که تیم گهر صعود نموده هر که قصد دارد به کمک این تیم بیاید باید مقداری از توقعات مالی خود کم کند، اما در ضمن در سخنانش می گفت که مسئولین وقت تیم در حال از دست دادن زمان هستند و روزی خواهد رسید که برای این تیم دیر خواهد شد.

به هر حال علی صالح نیا بدون تیم نماند و راهی داماش گیلان شد، اینک نیز با تمام وجود و عشق و علاقه در خدمت این تیم شمالی است و نتیجه کارش نیز تاکنون در این تیم بسیار مثبت بوده است! اما باید تاسف خورد که چرا از وجود وی برای تیم استان خودمان  استفاده نشد؟!

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: علی صالح نیا مربی بدنسازی که می توانست عصای دست تیم گهر دورود باشد.، علی صالح نیا، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فرهاد داودوندی وبلاگ نویس فعال ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین سایت شخصی ایران،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 فروردین 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic