وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighمردان ورزشی بروجردحاج همایون ولی پوری گودرزیمتولد سال 1342 بروجرد است و همچنان حضوری بسیار فعال در عرصه ورزش بوکس بروجرد، لرستان و کشور دارد.

 آقای همایون ولی پوری گودرزی داور بروجردی  بوکس کشور که دارای مدرک ملی است از سال 1358 توسط مرحوم استاد نصرت گودرزی به سوی بوکس آورده می شود.مدتها بعد همراه با مرحوم نصرت گودرزی و استاد منصور باد آور اقدام به برگزاری کلاسهای آموزش بوکس می نمایند.

 از سال 1370 به  صورت جدی به سمت و سوی داوری و مربیگری بوکس روی می آورد.

هم اینک دارای کارت داوری ملی، مربیگری بوکس می باشد و تنها لرستانی است که دارای حکم معتبر آنتی دو پینگ از فدراسیون بوکس است و همچنین تنها لرستانی است که در بین 5  مسئول بازبینی فیلم مسابقات رسمی بوکس کشور است که به نتیجه آنها اعتراض شده است.

آقای همایون گودرزی هم اکنون مسئول کمیته داوران بوکس بروجرد است و همکاری تنگاتنگی با هیات بوکس استان و فدراسیون بوکس  دارد.

 با افتخار از اینکه برای گرفتن مدرک داوری شاگرد  اساتید درجه یک ایران به مانند آقایان مرحوم ناصر خلج، سرهنگ بیگی، سرهنگ پشت پناه، استاد بیژن دلشاد و استاد عباس ملک محمدی بوده است نام می برد و در سخنانش به نیکی از آقای ولی مدیری معلم ورزشی که در سال 1358 وی را به سمت ورزش برده یاد می کند.

مدتهاست روزهای فرد کلاس آموزش بوکس را دائر نموده است و برایش در ثبت نام شاگردان، فقط شخصیت اجتماعی مهم است.

حاج همایون ولی پوری گودرزی از توجه مسئولین شهر به ورزش بوکس و بخصوص توجه حاج آقا ترابی امام جمعه محترم بروجرد، حاج محمد توکلی روزبهانی رئیس هیات بوکس و همچنین  محمود ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان شهر نیز به نیکی یاد می کند.

ما هم برای حاج همایون ولی پوری گودرزی داور بروجردی ملی بوکس ایران آرزوی موفقیت روز افزون داریم.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی،  حاج همایون ولی پوری گودرزی( داور و مربی بوکس)، 
برچسب ها: مردان ورزشی بروجرد حاج همایون ولی پوری گودرزی، همایون ولی پوری گودرزی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 فروردین 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic