وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


به هیچ وجه در جریان چاپ این مطلب

 علیه هیات فوتبال نبودم و خودم نیز

 امروز که هفته نامه را تهیه نمودم ،

شوکه شدم !


فرهاد داودوندی - بروجرد : متاسفانه  بدون اطلاع اینجانب در هفته نامه پیغام بروجرد اینهفته مطلبی از یکی از مربیان فوتبال بروجرد خطاب به هیات فوتبال چاپ شده است و باعث بوجود آوردن سوء تفاهماتی شده است .

از آنجا که مطالب ورزشی ستون روز بخیر و تعدادی از خبر های ورزشی این هفته نامه را من می نویسم ، چاپ مقاله تند این مربی خطاب به هیات فوتبال بروجرد ، این سوء تفاهم را پیش آورده که ممکن است من در جریان این متن بوده ام و

خوشبختانه جامعه ورزش بروجرد در جریان هستند که اینجانب هر گاه تصمیم به نقد هر هیات  یا تیم ورزشی گرفته ام  با نام  و نشان خودم بوده است و از کارهای ناجوانمردانه حمله به یک هیات ورزشی حتی با نام مستعار نیز بیزارم .

بنابر این همانطور که تلفنی به دوستان هیات فوتبال  نیز اعلام نموده ام ، روح من نیز از چاپ چنین متن تند و احساسی نیز خبر نداشته است ، اگر در جریان قرار می گرفتم مطمئن باشید با مربی مورد نظر گفتگو می نمودم که به جای رسانه ای نمودن حرفهایش ، با هیات فوتبال ، گفتگوی رو در رو داشته باشد .

اما همه این نوشته های بالا را به این جهت آوردم که بگویم اولا من در جریان چاپ این مطلب نبوده ام و خودم نیز امروز که هفته نامه را تهیه نمودم ، شوکه شدم ! و اما مورد دوم اینکه دور از جوانمردی است که  زحمات هیات فوتبال بروجرد حداقل طی یکسال گذشته بدون منطق و صرفا بخاطر مسائل احساسی مورد تهاجم قرار بگیرد .

دوستانی که بیرون از گود هستند ، طبق ضرب المثل معروف لنگش کن ، خواسته هائی دارند ، اما باید بدانیم که بر آورده نمودن این خواسته ها توسط هیات فوتبال تا چه حد می تواند رنگ عمل به خود بگیرد ؟ متاسفانه یک عده ای در فوتبال شهر ، خواسته هائی از هیات فوتبال دارند که کاملا بدون پشتوانه منطقی است ! اصلا بعضی ها در جریان حد و حدود اختیارات هیات فوتبال نیستند !

اینجانب در رابطه با هیات فوتبال بروجرد نقدهایم را با نام مشخص و ستون مشخص در هفته نامه پیغام بروجرد نوشته ام ، اما هیچگاه به خودم اجازه نداده و نخواهم داد نه فقط در رابطه با هیات فوتبال ، حتی در رابطه با هیات های دیگر ورزشی نیز  ، پا را از حد ادب بیرون بگذارم !

البته شنیده ام که عده ای نیز از این وضع بوجود آمده طی یکی دو روز گذشته  ، خواسته اند آب را گل آلود نموده و دلخوری های شخصی شان  بخاطر نقد های ورزشی ام در رابطه با تیمهای  ورزشی شان را به میان کشیده و به اصطلاح خودشان بخواهند با من تسویه حساب نمایند .

محض خاطر این دوستان باید اعلام بنمایم که سوء تفاهم پیش آمده بین هیات فوتبال و اینجانب بر طرف گشته و مسئولین هیات فوتبال کاملا در جریان هستند که من در مورد مطلب مورد نظر به هیچ وجه در جریان نبوده ام  !

 لذا کاسه داغ تر از آش نشوند و لطفا حد و حدود خود را بدانند !  و در موردی که به آنها ربطی ندارد دخالت نفرمایند ، زیرا با شیرین نمودن خود برای مسئولین هیات فوتبال ره به جائی نخواهند برد !      
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: هیات فوتبال بروجرد، فرهاد داودوندی، بروجرد، هفته نامه پیغام بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 10 تیر 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic