وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighرئیس سابق کمیته داوران فوتبال بروجرد در گیشه

فروش بلیط استخر !!!

فرهاد داودوندی - بروجرد : داشتن یک پسر بیمار ، فشار زندگی و دل چرکین بودن از دست این روزگار ، باعث شده آقای مرتضی کردی رئیس سابق کمیته داوران فوتبال بروجرد ، شبها تا پاسی از شب رفته در گیشه فروش بیلط استخر لاله بر.جرد در خدمت همشهریان باشد .

شاید بعضی ها بر این باور باشند که کار کردن عیب نیست ! منهم دقیقا بر این باورم ، اما  می توان از تجربیات افرادی به مانند مرتضی کردی در عرصه داوری و فوتبال شهر استفاده نمود و در قبال آن به اینگونه افراد هزینه هم پرداخت نمود و آنوقت فروش بلیط استخر را به دست افراد دیگری داد تا به اینگونه کار ها سرگرم ! باشند !

دیشب فرصتی دست داد تا حضورا با آقا مرتضی دیداری داشته باشم ، خوشبختانه دوست عزیزم آقای علیرضا شریفی نیز محبت نموده و به قصد دیدار با آقای کردی در محل حاضر بود.از نکات جالب توجه که چشمگیر بود وجود تعدادی کتاب و سی دی آموزش داوری فوتبال روی میز فروش بلیط استخر بود که همگی تاریخ جدید بودند و نشان می داد آقای مرتضی کردی همچنان در حال و هوای یادگیری قوانین به روز داوری فوتبال می باشد .

به هر حال ضمن آرزوی بهبودی هر چه سریعتر برای محمد کردی پسر آقا مرتضی ، امیدواریم که مسئولین فوتبال شهر مقام و منزلت افراد جامعه ورزشی خود را بیشتر از پیش حفظ نمایند .
طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: مرتضی کردی، گیشه فروش بلیط، استخر لاله بروجرد، علیرضا شریفی، فرهاد داودوندی، بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 خرداد 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic