وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighطنز تلخ

داود مهابادی نزدیک بود ورزش استان

ما را نابود کند ،

 خوب شد  رفت  !


فرهاد داودوندی - بروجرد : همان بهتر که داود مهابادی از تیم گهر زاگرس دورود رفت ! مربی کارنابلدی که ورزش لرستان را تا مرز نابودی پیش برد ! مربی ای که فقط بلد بود شعار بدهد ! اصلا من شک دارم کارت مربیگری هم داشته باشد !

بنظر من باید یک جشن سراسری در استان بگیریم و به جای هفت شبانه روز ، هفتاد شبانه روز و یا اصلا تا پایان لیگ برتر خودمان را با فکر اینکه یک مربی مزاحم را از استان مان بیرون انداختیم جشن بگیریم !

 اصلا چه معنا داشت که با حرکات نسنجیده خود در راه صعود تیم گهر زاگرس دورود به لیگ برتر  ، باعث شده بود مسئولین ورزش استان فکر و ذکرشان بشود تیم گهر زاگرس دورود ! بنده های خدا با این کار نسنجیده مهابادی ، شب و روز در حال برنامه ریزی برای تیم گهر زاگرس دورود مشغول بودند ! خدا بگویم چکارت کند مهابادی ، که با اینکارت باعث زحمت جامعه بسیار فعال !!! ورزش استان شده بودی !

اصلا در استانی که در مسائل اقتصادی ، هنری و ورزشی در سطح کشور حرف اول را می زند ، چه معنا دارد یک مربی کارنابلد با 120 میلیون تومان یک تیم را ببرد لیگ برتر و باعث شود ما چُرت مان بپرد ! خوب شد که رفت ! تا ما راحت سرمان را شب به بالین بگذاریم !

 اصلا اینقدر مهابادی ، مهابادی گفتند که طرف فکر کرد با هنر او ، تیم گهر زاگرس دورود  با دست خالی به لیگ برتر راه پیدا کرده ! یکی نبود به این مربی کارنابلد بگوید ، جامعه ورزش لرستان خودش راه صعود به لیگ برتر را بلد بود ، فقط نمی خواستیم به خودمان زحمت بدهیم ! زیرا می دانستیم صعود به لیگ برتر هزار تا دنگ و فنگ در پشتش خوابیده ، که از آنجا که ما در این استان همه مان در امر ورزش مغز متفکر هستیم ، نمی خواستیم برای خودمان مشکل درست کنیم !

 حالا هم خیلی خوب شد که داود خان مهابادی رفت ، اگر فردا پس فردا همه از روی دست این مربی یاد بگیرند که با دست خالی و فقط با عشق و علاقه تیمشان را به لیگ برتر ببرند که کار ما در  ورزش  روی اصول لرستان با کرام الکاتبین خواهد افتاد ! اصلا چه معنا داشت که ایشان با این کار نابجایشان در صعود تیم بی مایه گهر زاگرس دورود ، توقعات ورزشدوستان لرستانی را بالا ببرد؟ !

 اگر هر کسی از این در بیاید داخل ورزش لرستان و بخواهد با دست خالی پدیده ورزش کشور بشود که ما باید شب و روز در پی ساختن زیر ساخت های ورزشی باشیم !  آنوقت بعد از ساختن زیر ساخت های ورزشی حتما ورزشدوستان  لرستانی خواهان تداوم آن موفقیت ها خواهند شد و زحمت ما هم بالطبع زیاد خواهد شد ! پس همان بهتر که داود مهابادی از این استان رفت !

 عشق است مسابقات ناقص ورزشی بین شهر ها و روستاهای لرستان در لیگ های معتبر استان خودمان را  ، لیگ برتر دیگر چه صیغه ناجوری بود که مهابادی می خواست ما را به ورطه آن بکشاند ؟!!!

 برای ما در جامعه ورزش لرستان اصلا رفتن داود مهابادی مهم نیست ، حتی اگر تمام کسانیکه مهابادی را دوست داشتند بگویند داود ، خدا پشت و پناهت که با عشق و علاقه و با دست خالی ، نام خودت را یک شبه در تاریخ ورزش لرستان جاودانه نمودی  ، و حتی برایمان هم مهم نیست که دوست داران مهابادی بگویند ، متاسفیم که دل آزرده رفتی و ثابت شد ما هنوز هم قدر گوهر های خدادادی را نمی دانیم !
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: داود مهابادی، تیم فوتبال گهر زاگرس دورود، فرهاد داودوندی، بروجرد، مربی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 خرداد 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic