وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه؛

انتخابات دبیر کل کانون های فرهنگی هنری

دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد


محمد عنبری با کسب ۶ رای از ۱۶ رای ماخوذه

دبیرکل آتی کانون های فرهنگی هنری شد

مدیریت هنری و فوق برنامه

آئین انتخابات دبیر کل کانون‌های دانشجویی فرهنگی هنری، با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، محمد بلیغ معاون اداره فرهنگی و فوق برنامه، سلطانپور کارشناس کانون‌های دانشجویی و دبیران ۱۶ کانون فعال و تازه تأسیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، در این مراسم که روز یکشنبه ۱۳ اسفند سال جاری از ساعت ۱۴ تا ۱۵ در سالن شورای معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد، ابتدا سلطان پور کارشناس کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه، ضمن معرفی افراد نامزد شده در انتخابات روند برگزاری را شرح داد.
در ادامه دکتر حلب چی در بیانات خود از حضور همیشه فعال دانشجویانی ثابت در امور مختلف فرهنگی هنری ابراز خرسندی کرد و آرزو کرد تا این جمع گسترده تر شده و بر جمعیت آن افزوده شود.
وی همچنین با تشکر از زحمات یکساله  الهه جعفری، دبیرکل کانون‌ها در سال گذشته ابراز امیدواری کرد تا دبیر آینده ضمن پیگیری تجربیات موفق ایشان روند رو به رشدی را برای کانون‌های دانشجویی ایجاد نماید.
در ادامه، محمد عنبری دانشجوی کارشناسی ارشد بهداشت و دبیر کانون انیمیشن دانشگاه به عنوان نامزد انتخابات، ایجاد یک نظام انگیزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی، کار تیمی و ایجاد فضا برای فعالیت کانون‌ها را از مهم ترین اهداف خود برای دبیر کلی کانون های فرهنگی هنری در دوره آتی بیان کرد.
کسری حاتم پور دانشجوی پزشکی و کارشناسی ارشد آموزش پزشکی و دبیر کانون رسانه ساختمان ۴۳ نیز دیگر نامزد انتخابات پس از معرفی خود، تشکیل رئوس مختلف کانون‌های فرهنگی و هنری و شورایی متشکل از نمایندگان آنها و تمرکز اصلی بر ساختار کانون‌ها را از مهم‌ترین اهداف خود برای دبیر کلی کانون‌های فرهنگی هنری در دوره آینده دانست.
عباس بشیر زاده دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و دبیر کانون مطالعات اجتماعی به عنوان سومین و آخرین نامزد پس از معرفی خود، برگزاری هفته فرهنگی، برگزاری کلاس‌های مدیریت برای دبیران و پرداخت کار دانشجویی را از مهم ترین اهداف خود برای دبیر کلی کانون‌های فرهنگی هنری در دوره آتی است.
بعد از معرفی هر سه نامزد، الهه جعفری دبیرکل کانون‌ها، به ارائه گزارش عملکرد یکساله کانون‌های فرهنگی هنری تحت مدیریت خود پرداخت و با بیان خبر راه اندازی دو گروه موسیقی در دانشگاه این اقدام را برجسته ترین و بهترین اقدام خود در این دوره دانست.
پس از این سخنرانی‌ها، آئین انتخابات دبیرکل کانون‌ها با حضور ۱۶ دبیر برگزار شد که در نهایت محمد عنبری دبیر کانون انیمیشن با کسب شش رأی حداکثر آرا را کسب و برای مدت یکساله پیش رو سمت دبیرکل کانون های فرهنگی هنری دانشگاه را بر عهده گرفت.


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: محمد عنبری، عنبری، کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی تهران،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 17 فروردین 1397 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic