وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


از راست : مهدی گودرزی مسئول هیات ووشو بروجرد ، میثم گشتاسبی

جوابیه صریح

مسئول هیات ووشو بروجرد

به مسئول هیات ووشو  استان

بسمه تعالی

با سلام

جناب آقای فرهاد داودوندی ، خبرنگار ورزشی فعال لرستان و بروجرد

 

 چندی قبل گلایه های هیات ووشو بروجرد از هیات استان در سایت وزین و پر بیننده شما و در بعضی از نشریات محلی به چاپ رسید ! متاسفانه بعد از گذشت حدود چند ماه !!! جناب آقای صحرانشین مسئول هیات ووشو استان ، اقدام به جوابگوئی به اینجانب مهدی گودرزی مسئول هیات ووشو بروجرد ، در سایت شما نمودند ، در جوابیه ایشان سخنانی که همدیگر را نقض می نمایند بسیار دیده میشود ، لذا خواهشمند است جوابیه هیات ووشو بروجرد را در سایت خودتان برای قضاوت عموم علاقمندان به ورزش بروجرد و لرستان بگذارید . برای شما و همه روزنامه نگاران ورزشی و دلسوز استان لرستان آرزوی موفقیت روز افزون داریم ، و اما جوابیه هیات ووشو بروجرد به سخنان مسئول هیات استان لرستان به شرح زیر می باشد :  

ایشان در كلمات اول سخنان خود حرف ، هیئت ووشو- ورزشكاران و مربیان را كه همگی متحد بودند ادعا نامیده‌اند خوب این آمار و ارقام است كه ثابت می‌كند كدام حرف ادعاست و اگر خلاف این ثابت شود دیگر مشكل شخصی است و بحث ورزش ووشو نیست در كلمات بعدی ذكر شده مسئول سابق !!! باید بگویم بنده همچنان با قدرت و با تائید صد در صدی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد جناب آقای ترابی ، رئیس هیئت ووشو بروجرد  می باشم . در مورد عملكرد ضعیف كه ذكر شد و اینكه با هیئت استان همكاری نداشته‌ام ، باید بگویم كه عملكرد را اول ورزشكاران و بعد مربیان و بعد اداره ورزش یك شهرستان است كه متوجه می‌شوند نه مسئولینی كه سه سال از شهرستان زیر مجموعه خود بازدید نمی‌كنند !!!خوب چگونه می‌بایست متوجه فعالیت باشند و اگر بنده در جلساتی كه هیچ  هدفی را دنبال نمی‌كند و آن هم در یك جلسه نه كل جلسات ، شركت ننموده‌ام ، پس دلیل بر عدم فعالیت هیئت بروجرد نیست. در سخنان بعدی ممنون كلام راسخ رئیس هیئت استان می‌باشم كه خود اعلام نموده‌اند زمان بازدید ایشان از بروجرد 27/8/87 بوده است آیا بروجرد مهمان‌پذیر نیست كه تا سه سال به این شهرستان نیامده‌اند و مشكلات این هیئت را از نزدیك لمس نكرده‌اند؟ و باید بگویم بازدید مورخه 21/12/89 كه در شهرستان دورود بوده است ، هیچگونه ربطی به بروجرد نداشته و باید این سؤال را از رئیس هیات ووشو استان بپرسیم که تكلیف برنامه‌ها و بودجه‌هایی كه مربیان در آن جلسه درخواست داشتند در آن شهرستان چه شد؟ در آن جلسه ، بنده به صورت كتبی فعالیتهای آتی هیئت بروجرد را با مبلغ و ریال و حتی سی‌دی‌ همایش ووشو بروجرد را به رئیس هیئت استان تحویل دادم ، اما هیچگونه تغییری در رفتار مسئول هیئت استان با هیات ووشو بروجرد حاصل نگردید و البته باید این را  بگویم که چرا در آن جلسه  از مربی هیات ووشو بروجرد ، بدون هماهنگی با هیات بروجرد تقدیر بعمل آمد ؟ و این تقدیر كه به دلیل زحمت نامبرده برای تیم بانوان خرم‌آباد بوده چرا باید با نام تشكر از هیئت بروجرد ذكر شود؟ خانم دهكردی زحمت تیم بانوان خرم‌آباد را كشیده‌اند و مبلغ 50.000 تومان از ایشان تقدیر شد بدون هماهنگی هیئت بروجرد !!! خوب چه ربطی به هیئت بروجرد داشت؟ و حتی اگر تقدیر از مربی ما ‌بوده ، چرا بدون هماهنگی هیئت بروجرد می‌بایست انجام شود آیا این خلاف نیست؟ در مورد مبلغ 1832950 تومان كه اعلام كرده‌اند جای سئوال است كه گفته‌اند از بودجه به شهرستان بروجرد اختصاص داده‌اند ، از كدام بودجه اختصاص داده‌اند آیا طی 7 سال بروجرد این مبلغ بوده یا طی 2 سال اگر طی 7 سال بوده خوب می‌بایست این مبلغ خیلی بیشتر باشد و اگر طی 2 سال گذشته بوده چرا ما رنگ آن را ندیده‌ایم و این مبلغ طی چه سندی و به چه حسابی واریز شده است؟ و گفته‌اند كه طبق نامه شماره 483/228 مورخه 2/10/90 در سازمان ثبت شده است باید بگویم این چه نامه‌ای است با چه متنی و چرا ما در جریان این نامه نیستیم؟!!! و حتی اگر چنین نامه‌ای باشد چرا باید بعد از اعتراف‌ها و پیگیری در مورخه 2/10/90 سند شود در صورتی كه می‌بایست خیلی زودترها سند می شد .

در مورد مسابقات كه نوشته‌اند شركت در مسابقات خلاف قوانین هیئت است آیا منظورشان هیئت استان می‌باشد؟ خوب در این هیئت هر اعتراضی خلاف است هر تقاضای پولی خلافی است و هر نظری خلاف است پس چه چیزی غیرخلاف است ؟ !  اگر سراغ پول می‌كنیم و اگر پیگیری حق را می‌كنیم می‌بایست عوض شویم!!! و باز هم ممنون ایشان هستم كه اعلام نمودند در مسابقات استانی شركت كرده‌ایم خوب تعداد شركت ما سه بازی بوده است در زمان كدام رئیس هیئت سه اعزامی و شركت در مسابقات استانی داشته‌ایم از طرف بروجرد و در زمان كدام رئیس هیئتی به اندازه بنده در جلسات استانی شركت شده است؟ و باید بگویم صورتجلسات گویای این موضوع هستند. در مورد اینكه نوشته‌اند به جای منتخب شهرستان تیم یك باشگاه شركت كرده است جای سئوال است ایشان چگونه فهیمدند كه آن نفرات همگی متعلق به یك باشگاه هستند و از كجا آنها را شناختند؟!!! در صورتی كه نمی‌دانند بروجرد چند مربی دارد و آنها را نمی‌شناسد و نیز مربیان صحت این موضوع را كه آن تیم انتخاب كل باشگاهها بوده تأیید می‌نمایند ،و در غیر این صورت اولین نفر قبل از رئیس هیئت استان مربیان بودند كه شاكی می‌شدند.

در مورد اینكه آقایان ذرانی و دانش و هدایتی مربیان اسبق بروجرد بوده‌اند درست است اما ایشان نام یك مربی دیگر به نام مصطفی گودرزی را از قلم انداخته‌اند بنده از سال 70 هنرجوی یكی یك این مربیان بوده‌ام اما از سال 74 آقایان ذرانی و دانش و گودرزی از بروجرد رفتند و فقط آقای هدایتی ماند ، حال جای سؤال است چگونه یك باشگاه می‌تواند 270 نفر هنرجو داشته باشد كه ایشان می‌گویند این 270 نفر آمار ووشوكار بروجرد متعلق به آن زمان بوده است و اگر این هنرآموزان حتی متعلق به آن زمان باشند بعد از گذشت 14 سال از آن می‌بایست نیمی از آنها پیر شده باشند در صورتی كه نفرات ووشو یكصد نفر بوده و در زمان بنده با تبلیغات گروهی و تمرین در پاركها و مابقی برنامه‌ریزی و همكاری صمیمانه مربیان به 270 نفر رسیده است. در مورد 140 نفر شركت‌كننده در مسابقات لیست شركت‌كنندگان موجود می‌باشد پس واقعاً می‌بایست این ركورد در كتاب گینس ثبت شود ، اگر ما هم ضعیف عمل كرده بودیم بیش از 30-40 نفر شركت‌كننده نداشتیم. ایشان نامه‌ای به اداره ورزش نوشته‌اند مبنی بر اینكه مسابقات شهرستانی می‌بایست با حضور ناظر استان باشد جای سئوال است چرا طی این 3 سال ناظر به بروجرد نیامده است؟ نوشته‌اند كه شهرستان جهت مسابقات شهرستانی حق دریافت هزینه مسابقات را ندارد ، پس با پولی كه شما به حساب هیئت بروجرد واریز كرده‌اید می‌بایست فعالیت كنیم ؟!!! در مورد اینكه چرا لباس هیئت ووشو بروجرد یك رنگ و زیبا شده است باید بگویم ووشوكاران بروجرد با لباس زیبا و یكرنگ در كلیه مراسم ها و راهپیمائی‌ها شركت كرده‌اند،  آیا این بد است كه ورزشكاران دین خود را به نظام به صورت زیبا ارائه داده‌اند ؟ در این زمان چنانچه رئیس هیئت و ورزشكاران در صحنه سیاست نباشد و به فرامین رهبر معظم انقلاب گوش فرا ندهد دیگر دلیلی برای فعالیت ندارد. در مورد مسابقات همدان یك تیم منتخب و نه یك باشگاه اعزام كردیم چون مسابقات كاملاً آزاد بود و بحمداله مقام‌های بسیاری خوبی در تالو و ساندا كسب نمودیم پس هیئت استان می‌بایست از این عزیزان تقدیر بعمل آورد نه آنها را سركوب كند. باید بگویم كه ایشان سال گذشته جلسه‌ای تشكیل دادند و بنده 110 كیلومتر مسافت را پیمودم اما روی یك تاتامی در یك باشگاه ما را جمع كردند و تقویم ورزشی را دادند و بعد هم خداحافظ !!! جای سؤال است آیا یك جلسه آن هم در یك فضای كاملاً نامناسب تنها برای دادن یك تقویم ورزشی كار درستی است؟ آیا نمی‌شود این تقویم را پست كرد و یا فكس كرد ؟! خوب تقویم را تحویل گرفتیم  توسط هیات استان به كدام موضوع آن تقویم عمل شد؟ در پایان چند سؤال دارم.

1- چرا 3 سال رئیس هیئت استان به شهرستان بروجرد نیامده و هیچ مشكلی را از این شهرستان حل و فصل نكرده است.

2- چرا بعد از 2 سال  هنوز مبلغی به حساب شهرستان بروجرد واریز نشده است؟!!!

3- لیست تجهیزاتی را كه به شهرستان بروجرد داده‌اند نام ببرید.

4- چرا از یك مربی تجلیل می‌شود به دلیل زحمت برای خرم‌آباد و بعد به اسم بروجرد ثبت می‌شود.

5- چرا هیئت ووشو استان با این همه امكانات و گردش مالی نتایج فوق‌العاده ضعیفی در انتخابی تیم ملی داشت؟!!!

6- چرا ایشان در سربرگ‌ها و مهر هیئت خود ، باز از نام كونگ فو استفاده می‌نمایند ؟! در صورتی كه فدراسیون ووشو و گونگ فو دو فدراسیون جدا و مستقل هستند.

7- چرا از قهرمانان بروجردی در چند سال گذشته هیچ تجلیلی به عمل نیامده.

 

                               رئیس هیئت ووشو بروجرد

مهدی گودرزی   11/11/1390

( توضییح  ضرروی فرهاد داودوندی : با توجه به ثبت جوابیه آقای مهدی گودرزی مسئول محترم هیات ووشو بروجرد به آقای صحرانشین مسئول محترم هیات ووشو استان لرستان ، این فرصت در اختیار آقای صحرانشین نیز داده میشود که جوابیه مجددشان در این سایت برای رویت بینندگان عزیز گذاشته شود ، در رابطه با جوابیه بعدی ایشان نیز این سایت آمادگی دارد که آن را برای رویت علاقمندان به معرض نمایش در این سایت بگذارد  )     

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: ووشو لرستان، ووشو، صحرانشین مسئول ووشو لرستان، مهدی گودرزی مسئول ووشو بروجرد، جوابیه، صریح،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 بهمن 1390 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic