وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
نامه مهندس علیرضا مقسمی

به ریاست شورای شهر بروجرد

در رابطه با طرح پارکبان  جناب آقای بیاتی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر بروجرد

سلام علیکم

مطلعید که بطور معمول پارکبانان محترم طبق قرارداد شرکت مربوطه با شهرداری، مبادرت به دریافت هزینه از شهروندان می نمایند، اما بتازگی شیوه جدیدی ابداع شده و بر اساس آن اقدام به دریافت وجه می نمایند

 که لازم است جنابعالی ابتدا بعنوان یکی از وکلای مردم و سپس در جایگاه ریاست محترم شورا نسبت به آن اطلاع داشته و در صورتی که مطلع هستید، دلایل آنرا اشاره فرمائید!

همانگونه که مستحضر هستید پارک خودرو در نیم ساعت نخست رایگان می باشد!و پارکبان حق دریافت هیچگونه وجهی از هیچ خودرویی ندارد.

اما بتازگی پیمانکار مربوطه،قبض هایی چاپ نموده و زیر شیشه خودروها قرار می دهند بدین مضمون که اعتبار شما رو به پایان است! و متعاقب آن پارکبانان اغلب شهروندان را اجبار میکنند که چون اعتبار ایشان زیر ۲۵۰۰تومان! یا اندکی کمتر یا بیشتر است، بایستی مبادرت به شارژ نمایند!

حال آنکه ممکن است شهروند مربوطه فقط دقایقی در محل پارک نموده باشد! و به پارکبان ارتباطی ندارد که مبلغ مانده شارژ ایشان ۵۰۰تومان است یا ۲۰۰۰تومان یا هر رقم دیگری!

چراکه نیم ساعت نخست رایگان بوده و پارکبان در صورت سپری شدن سی دقیقه، آنهم اگر شارژ خودرو کمتراز پانصد تومان بود حق دریافت وجه یا صدور قبض برای افزایش اعتبار را دارد!

لطفا دستور فرمائید مورد فوق بررسی و تذکرات لازم به پیمانکار و پرسنل پارکبان ایشان داده شود!

قبلا از حسن توجه شما سپاسگزاری می شود

با احترام

علیرضا مقسمی

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: نامه مهندس علیرضا مقسمی به ریاست شورای شهر بروجرد در رابطه با طرح پارکبان، پارکبان، علیرضا مقسمی، طرح پارکبان، مهندس علیرضا مقسمی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 آبان 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic