وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


دکتر محمد پرهام

مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد:


در حوزه مدیریتی به افراد باسواد،

توانمند و دارای صلاحیت نیاز داریم


روزهای بروجرد- مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد گفت: در حوزه مدیریتی به افراد باسواد، توانمند و دارای صلاحیت نیاز داریم.

به گزارش فارس، محمد پرهام در همایش انقلاب اسلامی، گفتمان اصلاح‌طلبی و یادمان هاشمی در تالار دکتر زرینکوب اداره ارشاد این شهرستان اظهار کرد: بسیاری معتقدند که وجود فساد در جامعه حاصل سوءمدیریت، ندانم‌کاری و کم‌سوادی است.

وی با اشاره به اینکه شاخص اعتماد در کشور به 10درصد کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: از سویی شاخص صداقت و امانت‎داری نیز به 8 درصد رسیده است که اینها علائم و هشداری جدی برای کشور هستند.

مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد تاکید کرد: در حالی آمارهایی همچون بیکاری و اعتیاد نگران‎کننده است که گاه برگزار کردن یا نکردن یک همایش یا کنسرت موسیقی به موضوعاتی اصلی در کشور تبدیل می‎شوند.

پرهام به فرمان مقام معظم رهبری در مبارزه عملی با فساد اشاره و بیان کرد: فساد در همه سطوح اعم از فساد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... به عارضه‎ای در جامعه تبدیل شده است.

مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد در خصوص رابطه انسداد اجتماعی با فساد و فساد اخلاقی در جامعه گفت: انسداد اجتماعی زمانی در جامعه بروز می‎کند که برخی گروه‎ها، باندهای سیاسی، اجتماعی و جناح‎ها گروه‎های دیگر را از دستیابی به فرصت‎ها، قدرت و منابع محروم سازند.

پرهام تاکید کرد: در بررسی‎های تاریخی می‎بینیم که در دولت‎های نهم و دهم انسداد اجتماعی تا حد فروپاشی اقتصادی و اجتماعی پیش رفت و با شدت یافتن انحصارات، اختلاس‎ها و دزدی‎های کلان در این دوره، دایره خودی‎ها به شدت تنگ شد.

وی تصریح کرد: این انسداد اجتماعی ناشی از اقدامات نسنجیده، غیرعلمی و انحصارطلبانه برخی‎ها در دولت گذشته به ایجاد انشقاق در درون خانواده انقلاب منجر و موجب انسداد بین‎المللی و در نهایت اجماع جهانی علیه کشور شد.

 مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد با تاکید بر اینکه باید از آن تجارب پر هزینه 8 ساله درس‎هایی گرفت، خاطرنشان کرد: باید به مناقشات و منازعات بی‎حاصل جناحی و دوگانه‎های چپ و راست و خودی و غیرخودی پایان دهیم.

پرهام اظهار کرد: در کنار آن باید فعالیت‎های حزبی قانونمند و اختلاف‌نظرها را در چارچوب نظام حمعوری اسلامی و قانون اساسی به رسمیت بشناسیم.

وی با تاکید بر اینکه جامعه تجمل منازعات را ندارد، گفت: باید در سایه هم‎افزایی و تجمیع نیرو و توان در جهت توسعه و رفاه کشور گام برداریم، همچنین امید است که همه جناح‎های سیاسی به خصوص اصولگرایان صاحب قدرت از تشدید انسداد اجتماعی در کشور پرهیز کنند.

مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد با اشاره به اینکه نتیجه انسداد اجتماعی افزایش انحصارات و گسترش فساد در جامعه است، بیان کرد: مناقشه و منازعه هزینه دارد، در حالی که جامعه ما توان روحی و مادی پرداخت هزینه برای اینهمه مناقشه را ندارد.بقیه عکس ها در ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: دکتر محمد پرهام مسؤول حزب ندای ایرانیان بروجرد، محمد پرهام، حزب ندای ایرانیان بروجرد، اصلاح طلب، اصلاح طلبان،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 22 بهمن 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ