وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


آیت الله احمد مبلغی

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری:


ترامپ چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان داده است


خرم آباد -ایرنا- نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند ترامپ چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان داده است.
  به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله احمد مبلغی روز جمعه در سخنرانی 22 بهمن خرم آباد در میدان 22 بهمن این شهر افزود: رئیس جمهوری جدید آمریکا کار ما را برای شناختن آمریکا آسان کرد.
وی افزود: ترامپ، صدای عقلانی جمهوری اسلامی که در فضای شلوغ رسانه های جهان گم شده بود را به گوش دنیا رساند.
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ترامپ چهره واقعی آمریکا را روشن کرد، گفت: دستگاه دیپلماسی باید طبق فرمایشات رهبری خط سیر دیپلماسی را به صورت قوی دنبال و حق بودن نظام جمهوری اسلامی را بر دولت ها تبیین کند.

**صنعت تولید سلاح و استقلال نظامی در ایران قابل توجه است
وی رشد صنعت تولید سلاح در ایران را عالی دانست و اظهار کرد: استقلال نظامی نفی حضور مستشاران بیگانه و ابرقدرت ها است.
وی با تاکید بر اینکه استکبار می خواهد ما را زیر سلطه خود بگیرد، ادامه داد: ما ملتی مستقل با سیاست گذاری نظامی و بنیه های نظامی هستیم.
نماینده لرستان در مجلس خبرگان گفت: عجیب است که آمریکا ملت ایران را تروریست می داند در صورتیکه خود تروریسم را ایجاد کرده و به صورت آشکار و پنهان آنها را تقویت می کند.
به گفته وی ما در برابر تروریست ها ایستاده ایم و خطر تروریست ها را دفع می کنیم.** ایران از مظلومان منطقه دفاع می کند
وی با تاکید بر اینکه استکبار خواهان تحت سلطه گرفتن منطقه است، گفت :ما استقلال نظامی داریم و از مظلومان در منطقه دفاع می کنیم.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری شخصیتی هوشمند ومتعالی و دارای دقت و شهامت است که در سایه رهنمودها و بصیرت ایشان جمهوری اسلامی در برابر زورگویی های آمریکا ایستاده است.
به گفته آیت الله مبلغی تنها نوری که در منطقه تلالو می کند نور جمهوری اسلامی است و تاکید مقام معظم رهبری بر حفظ مسائل نظامی بوده است و اگر این در این مسیرکوتاهی شود این عزت و اقتدار دستخوش تغییرات می شود.

**استقلال اقتصادی نقش اساس و بنیادی در انقلاب دارد
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان خبرگان رهبری گفت: اسلام بر 2 محور اقتصادی تکیه دارد و مسئولان استان لرستان بر یک محور برای عمران و اشتغال در استان تلاش می کنند.
وی اقتصاد مقاومتی را طرحی کلان برای توسعه اقتصادی لرستانت دانست و افزود: استان لرستان سالها مشمول غفلت بوده است و اکنون وقت تلاش مسئولان برای اولویت قرار دادن اقتصاد استان است.
آیت الله مبلغی بیان کرد :غربی ها می خواهند ما مصرف کننده باشیم اما ما مشکلات را تحمل می کنیم چراکه دانش و پیشرفت علمی در جمهوری اسلامی به حرکت افتاده است.
به گفته وی ایران اسلام در حال حاضر در رتبه های برتر علمی دنیا قرار دارد و در حوزه های مختلف علم و دانش پیشرفت های قابل توجهی را کسب کرده است.


** نخستین شرط شناخت انقلاب ماهیت و اهداف انقلاب اسلامی است
وی با تاکید بر اینکه شعارهای برجسته زمان انقلاب و راهپیمایی های حال حاضر مورد تایید مردم است، بیان کرد: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی کلیدی ترین، اساسی ترین و برجسته ترین شعار انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه زیر بنا و زیر ساخت های شعار های دیگر با استقلال آغاز می شود، افزود: ملت های دیگر نیز باید در مسیر امامت و جمهوری اسلامی گام بردارند.
آیت الله مبلغی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به دلیل تاثیرگذاری و نقش برجسته استقلال در پیشرفت جوامع بر این مهم تاکید دارند و اگر استقلال نباشد انقلاب تحقق نمی یابد.
وی سیاست انقلاب اسلامی را استقلال سیاسی و استقامت در برابر استکبار دانست و افزود: پنج نوع استقلال دینی، فرهنگی، نظامی، سیاسی و علمی وجود دارد و انقلاب اسلامی در تمام این زمینه ها استقلال خود را حفظ می کند.
نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران تحت سلطه استکبار قرار نخواهد گرفت، گفت: یک راه اساسی و دعوت کننده به حق را در منطقه دنبال و از حق مظلومان در برابر ظالم دفاع می کنیم.

** ما تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی را قبول نداریم
وی گفت: استقلال دینی یعنی ملت دینی باشد و غیر از جهان اسلام چیزی نپذیرد.
به گفته وی هرچه جلوتر می رویم توجه به انقلاب بیشتر می شود حال آنکه اسلام بیگانگان جهت دار است.
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی را قبول نداریم، افزود: استقلال فرهنگی به معنای فرهنگ مستقل و نفی فرهنگ بی بند و باری مبتنی بر دین است.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی بر تبادل فرهنگ تکیه دارد و فرهنگ غربی را نمی پذیرد چراکه برخلاف آرمان های انقلاب است.
آیت الله مبلغی افزود: مدیران فرهنگی، عالمان و مسئولان به انقلاب فرهنگی توجه کنند و بر روی آن متمرکز شوند.
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: دیدار آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، آیت الله احمد مبلغی، مبلغی، نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، فرهاد داودوندی، احمد مبلغی، آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 22 بهمن 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ