وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighنقد اجتماعی

شمارش معکوس آغاز شد


180 روز به انتخابات شورای شهر دوره پنجم

باقی مانده استفرهاد داودوندی- بروجرد:


جدول زمان بندی ثبت نام و انتخابات شوراهای شهر و روستا اعلام شد و مشخص گردید که داوطلبان از تاریخ 30 اسفند 95 تا 6 فروردین 96 می توانند برای ثبت نام مراجعه کنند.

 انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا مطابق اعلام شورای نگهبان همزمان با انتخابات ریاست جمهوری روز 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود.


 زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا تاریخ 30 اسفند 95 لغایت 6 فروردین 96 اعلام شده است.

تجربه های ناموفق دوره های قبلی شورا در بروجرد نشان داده اگر می خواهیم شهرمان رشد داشته باشد و از دیگر شهر های کشورمان عقب تر از این که هم اکنون هستیم قرار نگیریم، باید آراء خاموش بروجردی ها ( حدود 163.000 رای)برای ساختن شهرشان به پای صندوق ها آورده شود تا  همه در ساختن و آینده شهرشان شریک بشوند

مخلص کلام اگر بخواهیم برویم سر اصل مطلب اینکه: این بار باید افراد شجاع، قوی و دل و جرات دار تری وارد شورای شهر بشوند. افرادی که منافع شهر را بر منافع شخصی خود ترجیح بدهند.

نگارنده معتقد است افراد متخصص متعهد باید وارد شورای شهر دوره پنجم بشوند، افرادی که در مقابل وعده هایی که می دهند کاملا در پیشگاه خدا و شهروندان متعهد باشند.

به هر حال شمارش معکوس برای پایان دوره چهارم شورای شهر آغاز شده و انتخابات دوره پنجم بزودی از راه خواهد رسید.

این بار باید کاری کنیم که هیچ کاندیدایی وعده های پوچ ندهد، "وعده سر خرمن" هم از قول هیچ کاندیدای محترمی نباید مورد تائید همشهریان قرار بگیرد.

این بار برای انتخاب هر کدام از کاندیداهای احتمالی، ما شهروندان باید حساب و کتاب دقیق انجام بدهیم و مو را از ماست بیرون بکشیم و آنکه به مانند "یکی مرد جنگی به از صد هزار" است را انتخاب کنیم تا بالاخره در سایه انتخابات شورای شهر پنجم، پس از چند دوره، بالاخره اصطلاحا "عروسی به کوچه ما بروجردی ها" هم بیاید!

به هر حال بد نیست در جریان باشیم که فقط و فقط 180 روز دیگر  به انتخابات بعدی باقی مانده است........

در روزهای آینده بیشتر از چگونگی انتخاب صحیح و درست برای شورای شهر بعدی مان خواهیم نوشت.

 فعلا تا مطالب بعدی، ختم همه مردان عالم بخیر، یا علی، دست حق نگهدار همه کاندیداهایی که دلشان برای بروجرد و بروجردی ها می تپد و در پیشگاه الهی و در صحنه عمل، سر سوزنی منافع شخصی را به منافع شهر ترجیح نخواهند داد...........

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نقد، نقد اجتماعی، شورای شهر، فرهاد داودوندی، شمارش معکوس آغاز شد، انتخابات شورای شهر دوره پنجم، انتخابات شورای شهر بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آذر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ