وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighافتتاح فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی در قم
پرچم بروجرد در قم هم بالا رفت


تا ۲ ماه آینده عملیاتی می شود

افتتاح فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی در قم

  در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قم از بلوار آیت‌الله بروجردی بر ضرورت تكمیل فاز دوم این پروژه تا دو ماه آینده تأكید شد.

به گزارش سایت شخصی فرهاد 90، به نقل از شهرداری قم ، اعضای شورای اسلامی شهر قم از روند پیشرفت و عملیات اجرایی پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی بازدید كرد.

بلوار آیت‌الله بروجردی حد فاصل بلوار انسجام تا شهرك پردیسان در حال اجرا است كه فاز نخست آن اردیبهشت ماه امسال حدفاصل انسجام تا بلوار شهید كریمی به بهره برداری رسید.

فاز دوم این پروژه نیز از میدان شهید كریمی تا شهرك قدس قرار بوده تا شهریورماه امسال به بهره برداری برسد كه به دلیل برخی مشكلات تملك محور، عملیات اجرایی با تأخیر مواجه شده بود.

در حال حاضر معارض پروژه كه حدود ۷۰۰ متر از پروژه را با مشكل مواجه كرده بود رفع شده و عملیات اجرایی به سرعت در حال پیشرفت است.

طبق اعلام مدیران شهرداری قرار است پروژه ظرف دو ماه آینده تكمیل و در اختیار شهروندان قرار گرفته و فاز سوم نیز حدفاصل شهرك قدس تا پردیسان تا اوایل سال آینده به بهره برداری برسد.


معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم در این بازدید با بیان اینكه اعتبار فاز دوم پروژه آیت‌الله بروجردی قریب به ۱۴۰ میلیارد ریال است، افزود: عملیات اجرایی این پروژه دی ماه ۹۳ آغاز شده است و طبق برنامه سعی داریم تا دو ماه آینده آن را به بهره برداری برسانیم.

علیرضا قاری قرآن با تاكید بر اینكه این پروژه تكمیل كننده رینگ سوم شهری است، افزود: با اجرای این پروژه و در ادامه آن تكمیل فاز سوم تسهیل ترافیكی در جنوب شهر ایجاد شده و شرایط خوبی از این نظر ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینكه پیمانكار این پروژه بنیاد مسكن انقلاب اسلامی است، خاطرنشان كرد: این پروژه نیز جزو پروژه‌های نیمه كاره شهر قم بوده كه با حضور مدیریت جدید در شهرداری سرعت قابل توجهی گرفته و امید داریم با گشایش ایجاد شده در آن بتوانیم تا پایان سال افتتاح كامل آن را داشته باشیم


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: افتتاح فاز دوم بلوار آیت‌الله بروجردی در قم، قم، بلوار آیت الله بروجردی، بلوار آیت اله بروجردی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 آبان 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ