وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

رئیس هیأت کشتی استان لرستان:

میزبانی شایسته بروجرددر جام شهید کرمی

موجب سربلندی کشتی لرستان شد

رئیس هیأت کشتی استان لرستان ضمن تمجید از دست اندرکاران بروجرد برای میزبانی شایسته مسابقات کشتی جام شهید لطف علی کرمی سطح این مسابقات را در حد خوبی توصیف کرد.
وحید والیزاده مرادی در این خصوص گفت: مسابقات کشتی نوجوانان جام شهید لطف علی کرمی با حضور چهره های سرشناسی از استانهای مختلف کشور برگزار شد. وی افزود: حضور چهره های ملی رده ی نوجوانان در این رقابت ها محک بسیار خوبی برای کشتی گیران لرستانی بود.
مرادی ابراز داشت: به لطف خدا نمایندگان استان در این مسابقات بسیار خوب ظاهر شدند و در نهایت دیدیم که قهرمانی این رقابت ها را به دست آوردند.


رئیس هیأت کشتی لرستان همچنین به میزبانی شایسته ی بروجرد در این بازی ها اشاره کرد و گفت: از مسئولان برگزاری این بازی ها در شهرستان بروجرد سپاسگزارم که با میزبانی شایسته ی خود از اعتبار ورزش استان دفاع کرده و موجب سربلندی کشتی لرستان شدند. وی همچنین حضور پرشور مردم بروجرد دراین مسابقات را بسیار مثبت توصیف کرد.
والیزاده مرادی عنوان کرد: از آقایان کونانی فر فرماندار ورزش دوست بروجرد،آقای یوسفی شهردار و همچنین آقای ترابی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان سپاسگزارم که با حضور خود در این رقابت ها باعث دلگرمی نمایندگان لرستان شدند.


وی همچنین گفت: هیأت کشتی شهرستان بروجرد یکی از هیأت های فعال در استان است که علاوه بر برگزاری این چنین مسابقات منظمی همواره چهره های خوبی را به کشتی کشور معرفی کرده است.مرادی ادامه داد: مهدی یاری به عنوان رئیس هیأت کشتی بروجرد و نایب رئیس هیأت کشتی استان در این راه بسیار زحمت کشیدند که از این بابت سپاسگزارم.
رئیس هیأت کشتی لرستان برگزاری این چنین مسابقاتی را خارج از تقویم فدراسیون برای رشد کشتی استان بسیار ضروری دانست و گفت: ما نباید منتظر تقویم مسابقات کشور توسط فدراسیون بمانیم جرا که این مسابقات همواره پیش روی ماست. وی ادامه داد: برای تقویت تیم های لرستان در رده های مختلف نیاز به برگزاری این چنین جام هایی داریم.


والیزاده مرادی ابراز داشت: دعوت از تیم های سایر استانها به ویژه استانهای صاحب کشتی  به ویژه زمانی که نفرات اصلی و ملی پوش را با خودشان می آورند محک بسیار جدی و بازی های تدارکاتی خوبی برای بچه های لرستان خواهد بود.
وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم بازهم از این جام ها را به لرستان بیاوریم و تمام سعی هیأت کشتی لرستان بر این است که میزبانی مسابقات را به شهرستانهای مختلف استان واگذار کنیم تا انگیزه لازم برای سایر هیأت ها به وجود بیاید.


گفتنی است مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جام شهید لطف علی کرمی هفته گذشته با حضور تیم های شهریار، کردستان، همدان، کرمانشاه الف و ب، ماهدشت کرج، شفق کرج، شهید کاظمی تهران، شهید معتمدی(آکادمی کشتی اکبر فلاح) تهران، کرمان، تیم های الف و ب لرستان و الف و ب بروجرد در سالن شهید طالقانی بروجرد برگزار شد که در پایان لرستان الف با مجموع 71 امتیاز اول و تیم های معتمدی تهران و کرمانشاه الف به ترتیب با 65 و 60 امتیاز در مکان های بعد قرار گرفتند.


طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: وحید والیزاده مرادی رئیس هیأت کشتی استان لرستان، وحید والیزاده مرادی، رئیس هیأت کشتی استان لرستان، مسابقات کشتی نوجوانان جام شهید لطف علی کرمی، یاسر کرمی، شهید لطفعلی کرمی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 مهر 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ