وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

پرچم بروجرد همیشه بالاست

با کسب 6 جایزه

آقای پژمان شاهوردی و گروهش

افتخارات تئاتر را درو کردند


نمایش "زنه چال" به نویسندگی و کارگردانی «پژمان شاهوردی» از لرستان در 6 بخش جشنواره ملی تئاتر تیرنگ تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، هیأت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر تیرنگ پس از بررسی 21 اثر در سه بخش صحنه‌ای، اجراهای پژوهشی و آیین‌های نمایشی، برترین‌ها را مشخص کرد.
در این جشنواره نمایش "زنه چال" اثر هنرمندان لرستانی در 5 بخش طراحی فضا، بازیگری زن، ایده و متن ، بازیگری مرد و کارگردانی موفق به کسب لوح تقدیر شد..................متن کامل در ادامه مطلب


نمایش "زنه چال" به نویسندگی و کارگردانی «پژمان شاهوردی» از لرستان در 6 بخش جشنواره ملی تئاتر تیرنگ تقدیر شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، هیأت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر تیرنگ پس از بررسی 21 اثر در سه بخش صحنه‌ای، اجراهای پژوهشی و آیین‌های نمایشی، برترین‌ها را مشخص کرد.
در این جشنواره نمایش "زنه چال" اثر هنرمندان لرستانی در 5 بخش طراحی فضا، بازیگری زن، ایده و متن ، بازیگری مرد و کارگردانی موفق به کسب لوح تقدیر شد.
در بخش پژوهش: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به حمزه کاظمی برای پژوهش تیرگان از مازندران، مهدی دریایی برای پژوهش (لا‌لا‌لا‌لا علی‌اصغر) از مرکزی، رضا فقیهی برای رشکی و ماسی از همدان اهدا شد.
همچنین در بخش آیین‌های نمایشی در قسمت موسیقی: لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به اجراکنندگان آیین صحرا از گلستان (اسفندیار قرنجیک) ورشکی و ماسی از همدان (رضا فقیهی) تقدیم شد.
در طراحی فضا: لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس به پژمان شاهوردی برای نمایش زنه چال از لرستان، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج از مازندران و پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران اهدا شد.
در بخش بازیگری زن: لوح تقدیر به همراه تندیس و جایزه نقدی به حدیث گودرزی برای نمایش زِنه چال از لرستان، لوح تقدیر و جایزه نقدی به امینه فخری برای نمایش نون پوشون از بوشهر و رخساره شهنه راد برای نمایش نون پوشون از بوشهر تقدیم شد.
در بخش بازیگری مرد: ننر لوح تقدیر، تندیس به همراه جایزه نقدی به گروه نمایش شاهزاده ابراهیم از گیلان به آقایان مصطفی و مرتضی اورسا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به میلاد صادق زاده برای نمایش زِنه چال از لرستان و قاسم رجبی برای نمایش مجلس شلمچه از مازندران اهدا شد.
در بخش ایده و متن لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی به پژمان شاهوردی برای نمایش زنه چال از لرستان، لوح تقدیر و جایزه نقدی به محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج از مازندران و پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران تقدیم شد.
در بخش کارگردانی: لوح تقدیر، تندیس به همراه جایزه نقدی به پژمان شاهوردی برای نمایش زِنه چال از لرستان، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به محسن اردشیر و غنچه شکوهیان برای نمایش خوشه برنج از مازندران و پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران اهدا شد.
سیزدهمین جشنواره ملی تیرنگ با نام و یاد شهید مدافع حرم سید جواد اسدی شهید شبیه‌خوان که با حضور هنرمندان 28 استان از روز چهارشنبه 5 خردادماه در ساری شروع‌شده بود، عصر جمعه به کار خود پایان داد.
طبقه بندی: سرمایه های فرهنگ و ادبیات بروجرد، 
برچسب ها: پرچم بروجرد همیشه بالاست، با کسب 5 جایزه پژمان شاهوردی و گروهش افتخارات تئاتر را درو کردند، پژمان شاهوردی، حدیث گودرزی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 8 خرداد 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات