وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

خبر خوش برای علاقمندان به بروجرد

نمای ساختمان تاریخی بانک ملی بروجرد

تغییر نخواهد کردفرهاد داودوندی- بروجرد:

طی چند روز گذشته با شنیدن خبر تغییر نمای ساختمان تاریخی بانک ملی بروجرد موجی از ناراحتی در بین دوستداران شهر تاریخی بروجرد پیش آمده بود.

در همین یکی دو روز گذشته چند مطلب روی سایت ما قرار گرفته شد که در آنها اشاره شده بود که اگر قرار است چنین کاری انجام بگیرد باید مسوولین و روسای شهر حتما جلوی آنرا بگیرند.

صبح امروز با حضور در بانک ملی مرکزی دیداری با دوست بسیار عزیزم، آقای محمد الماسی رئیس محترم بانک ملی بروجرد داشتم.

حاج محمد با دیدن من با خنده گفت: آقای داودوندی دوستان زیادی تلفن زده و اشاره داشته اند که شما در سایت تان مطالب تند و تیزی در رابطه با تغییر نمای بانک ملی مرکزی نوشته اید!

به ریاست محترم بانک ملی گفتم: اتفاقا برای همین موضوع خدمت تان رسیده ام تا از زبان خود شما بعنوان مسوول محترم بانک این سوال را بپرسم.

آقای الماسی در پاسخ گفت: اتفاقا روز قبل فرماندار محترم بروجرد هم پیگیر همین موضوع شده بودند که باید بعرض همشهریان عزیز و علاقمندان به تاریخ بروجرد برسانم، تغییر نمای بیرونی ساختمان تاریخی بانک ملی بروجرد که یکی از قدیمی ترین بانک های ملی ایران است در دستور کار نیست و فقط قرار است تابلوی بزرگی بالای ساختمان بانک قرار بگیرد و اصلا تغییری در نمای بانک داده نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: مسوولین و کارمندان بانک ملی بروجرد خودشان هم نسبت به این بانک و تاریخ چندین دهه ای این مکان علاقه خاصی دارند.

به هر حال با این دیدار که با آقای حاج محمد الماسی داشتم خیال مان راحت شد که این اثر تاریخی دست نخواهد خورد.

برای تمامی مسوولین و کارمندان شریف بانک های ملی بروجرد و تمامی بروجردی ها و بروجردی دوستان عزیز که طی دو سه روز گذشته با تماس های تلفنی و ارسال ده ها پیام خصوصی و عمومی  به سایت فرهاد 90 دل نگران و پیگیر تغییر نمای ساختمان تاریخی بانک ملی بروجرد بعنوان یکی از سرمایه های تاریخی شهرمان بودند، صمیمانه آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم.

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نمای ساختمان تاریخی بانک ملی بروجرد تغییر نخواهد کرد، محمد الماسی، بانک ملی ایران، بانک ملی بروجرد، ساختمان بانک ملی بروجرد، رئیس بانک ملی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 فروردین 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات