وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


هشدار های پلیس فتا بروجرد را جدی بگیریم


( قسمت سی و شش)

سایت شخصی فرهاد داودوندی  با همکاری جناب سرهنگ محمد بهمنی فرد رئیس محترم پلیس فتا بروجرد، سلسله مطالب آگاهی بخش پلیس فتا را برای آگاهی مردم شریف بعنوان پیام های کوتاه پلیس سایبری در  این سایت ثبت خواهد کرد:


سرهنگ محمد بهمنی فرد رئیس پلیس فتا بروجرد:

پرونده های قضایی در انتظار متخلفان انتخاباتی

 

رئیس پلیس فتای بروجرد  بابیان اینکه تاکنون برخورد با تخلفات در فضای مجازی فقط حالت تذکر بوده گفت: بعد از این به تذکر بسنده نخواهیم کرد و برای تخلفات پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

سرهنگ محمد بهمنی فرد اظهار کرد: کاندیداها و هواداران آن‌ها از تخریب در فضای مجازی بپرهیزند و مطمئن باشند این اعمال آن‌ها رصد می‌شود و با آن‌ها طبق قانون برخورد خواهد شد.

 وی با تاکید بر اینکه کاندیداها باید بر عملکرد اعضای ستاد خود نظارت داشته باشند، بیان کرد: در صورت مشاهده هر نوع مورد این‌چنینی اعم از توهین، تخریب و گذاشتن کامنت ها یا فایل‌هایی در شبکه‌های مجازی و اجتماعی درخواست داریم قبل از اینکه مستندات را حذف کنند حتماً به پلیس فتا با مستندات مراجعه کنند تا بتوانیم در اسرع وقت با مسببان این کامنت ها و کسانی که این فایل های مسموم را گذاشته‌اند برخورد کنیم.

رئیس پلیس فتای بروجرد با اشاره به تخلفات انتخاباتی مشاهده‌شده در فضای انتخاباتی، عنوان داشت: بیشتر این تخلفات بحث هتک حیثیت بود و اینکه یک سری فایل‌ها و عکس‌هایی به یکدیگر نسبت می‌دهند که دور از انصاف  و غیرشرعی است.

سرهنگ بهمنی فرد با بیان اینکه تاکنون برخورد با این تخلفات فقط حالت تذکر بوده است، بیان داشت: بعدازاین به تذکر بسنده نخواهیم کرد و  تخلفات مشاهده‌شده را مستند کرده و پرونده قضایی برای آن‌ها تشکیل می‌دهیم.

 


طبقه بندی: مشترک با پلیس فتا بروجرد، 
برچسب ها: سرهنگ محمد بهمنی فرد رئیس پلیس فتا بروجرد: پرونده های قضایی در انتظار متخلفان انتخاباتی، سرهنگ محمد بهمنی فرد رئیس پلیس فتا بروجرد، پلیس فتا، محمد بهمنی فرد، پلیس سایبری، فعالترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 اسفند 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات