وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighاز چپ: استاد حسین سامانی و آقای علی فهیمی

پرچم بروجرد همیشه بالاست


علی فهیمی و کسب افتخاراتی دیگر

برای بروجرد در دو و میدانی ایران

دو مقام دومی در 1500 و 800 متر بزرگسالان ایران

در نخستین روز مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه فجر، علی فهیمی دونده خوب و با اخلاق بروجردی به عنوان نایب قهرمانی دوی 1500 متر دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، در نخستین روز از مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور، حسین کیهانی از کرمانشاه با ثبت رکورد 3:50:64 ثانیه در جایگاه نخست ایستاد و جواز ورود به مسابقات داخل سالن قهرمانی داخل آسیا را کسب کرد.حد نصاب در نظر گرفته شده فدراسیون برای این ماده 3:50:75 دقیقه بود.

علی فهیمی از استان لرستان (بروجرد) با ثبت نتیجه 3:52:08 دقیقه دوم شد و مسلم نیادوست از فارس با رکورد 3:52:54 دقیقه سوم شد.


در ادامه مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه فجر، علی فهیمی دونده خوب و با استعداد بروجردی در دوی 800 متر به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، در ادامه مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور، مصطفی ابراهیمی از خراسان رضوی با ثبت زمان 1:51:09 دقیقه سریع تر از سایر حریفان خود از خط پایان عبور کرد و قهرمانی دوی 800 متر کشور شد.
علی فهیمی از لرستان (بروجرد) با زمان 1:51:83 دقیقه در رده دوم این مسابقات ایستاد و مسلم نیا دوست از فارس با زمان 1:53:04 دقیقه بر سکوی سوم قرار گرفت.


طبقه بندی: روابط عمومی هیات دو و میدانی بروجرد، 
برچسب ها: پرچم بروجرد همیشه بالاست علی فهیمی و کسب افتخاراتی دیگر برای بروجرد در دو و میدانی ایران، علی فهیمی، پرچم بروجرد همیشه بالاست، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران، پر بیننده ترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 بهمن 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات