وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

دیدار با دو فعال رسانه ای بروجرد

آقایان: احمد ترک زبان و محمد گودرزی


امشب فرصتی دست داد تا در محضر آقایان: احمد ترک زبان مدیر مسوول روزنامه پیغام بروجرد و محمد گودرزی ( الف. فرهیخته) تاریخ نگار بروجردی شنونده سخنان جالب توجه این دوستان در رابطه با تاریخ روزنامه نگاری معاصر بروجرد باشم.

بسیاری از همشهریان بروجردی با نام آقایان ترک زبان و گودرزی بعنوان دو فعال رسانه ای کاملا آشنایی دارند.

روزنامه پیغام بروجرد بعنوان قدیمی ترین نشریه حال حاضر بروجرد خدمات بسیاری به رشد و مطرح شدن بروجرد در زمینه های مختلف به مانند تاریخی، علمی، ادبی، ورزشی و .... داشته است و در این بین خدمات آقای احمد ترک زبان که حتی بعضی اوقات با داشتن کسالت نگذاشته این روند دچار وقفه بشود، بسیار قابل تقدیر است.

آقای محمد گودرزی ( الف.فرهیخته) نیز سالیان سال است در زمینه های تاریخ نگاری، عمر خود را در راه شناساندن فرهنگ غنی بروجرد در زمینه های مختلف و بخصوص روزنامه نگاری صرف کرده است.

به هر حال امشب دیدار با این دو دوست بسیار عزیز برای خود من بسیار جالب بود. زیرا این دو فرد فرهنگی شهرمان طی دو سه ساعتی که این نشست ادامه داشت گل گفتند و من هم گل شنیدم.

ضمن آرزوی سلامتی برای آقایان ترک زبان و گودرزی لازم است بعرض برسانم اثرات مثبت این نشست در زمینه تاریخ روزنامه نگاری صد سال اخیر بروجرد بزودی در اختیار علاقمندان به بروجرد و تاریخ بروجرد قرار خواهد گرفت.


طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: دیدار با دو فعال رسانه ای بروجرد، آقایان: احمد ترک زبان و محمد گودرزی، احمد ترک زبان، محمد گودرزی، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 آذر 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات