وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


میثم سبز علی قهرمان 7 دوره ووشو ایران

برای گذران زندگی، نیمه شبها در بروجرد لباس می فروشد

میثم سبز علی قهرمان 7 دوره ووشو ایران

برای گذران زندگی،

نیمه شب ها در بروجرد لباس می فروشد
فرهاد داودوندی- بروجرد:

اعجوبه ای که با کمی توجه توسط مسوولین می توانست نام خودش را در ورزش جهان ثبت کند، اینک شبها در کنار پدر در خیابانهای بروجرد لباس می فروشد.

میثم سبزعلی متولد سال 1366 است و خودش می گوید از دوران خردسالی به ورزش روی آوردم  و تا آنجا که یاد دارم همیشه ورزش کرده ام.

وی که 7 دوره پیاپی قهرمان ووشو ایران شده و دو بار نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده هیچگاه مورد حمایت قرار نگرفت.

جوانی که در 17 سالگی توانست با روزی 7 ساعت تمرین علاوه بر قهرمانی های مکرر در ایران، حکم مربیگری ووشو را نیز دریافت کند اینک مدتهاست ناخواسته از ورزش کناره گیری کرده تا شاید بتواند با کمک پدر و با فروش لباس در تاریکی شبها در دور میادین شهر فکری برای آینده اش کند.

می گوید: خیلی قول ها به من داده شد اما هیچکدام انجام نگرفت، انتظارم این بود حداقل از تجربیاتم استفاده می شد، یا شاید اگر مرا حمایت می کردند علاوه بر اتمام درسم در رشته مدیریت دولتی، می توانستم برای کشورم در میادین بین المللی افتخار آفرینی کنم.

میثم سبز علی قهرمان 7 دوره مسابقات کشوری در سرمای نیمه شب پائیز بروجرد، نفس عمیقی می کشد و در مقابل سوال من که می پرسم مطلبت را رسانه ای کنم؟ نگاهی به اعماق تاریکی شب می اندازد، لبخند تلخی می زند و می گوید: هنوز هم با توجه به جوانی ام می توانم برای شهر و استان و کشورم در رشته ورزشی محبوبم افتخار آفرینی کنم، فقط کاش مسوولین امثال مرا ببینند.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: میثم سبز علی، ووشو، سبزعلی، قهرمان ووشو ایران، میثم سبز علی قهرمان 7 دوره ووشو ایران برای گذران زندگی نیمه شب ها در بروجرد لباس می فروشد، لباس فروشی، نیمه شب،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 آبان 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات