وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


نام این ورزشکار نونهال بروجردی را بخاطر بسپارید

 وی در آینده جهانی خواهد شد


علی ترکاشوند

کشف جدید برادران فهیمی در ورزش ایران


وقتی استاد غلامرضا فهیمی می گوید: بزودی علی ترکاشوند در ورزش ایران صاحب آوازه خواهد شد نباید هیچ شک کنیم که واقعیت همین است که استاد فهیمی اعجوبه مربیگری ورزرش ایران بر زبان جاری می کند.

استاد ناصر فهیمی قهرمان سابق ایران نیز معتقد است:  در حالت مشابه یک نونهال باید 5 سال ورزش کند تا به حال حاضر علی ترکاشوند برسد. در حالیکه علی ترکاشوند کمتر از دو سه ماه است که زیر نظر این اساتید در حال فعالیت ورزشی بصورت جدی می باشد.

استاد ناصر فهیمی در ادامه می افزاید: علی ترکاشوند را بار اول که برای آموزش شنا آمده بود دیدم و از حرکات و سرعت یادگیری اش بسیار متعجب شدم و به خانوده این نونهال ورزشکار پیشنهاد دادم که برای تربیت وی در امر ورزش قهرمانی بصورت جدی اقدام کنند که خوشبختانه خانواده علی ترکاشوند نیز قبول کردند که وی را آموزش دهم.

استاد فهیمی در خاتمه نیز گفت: علی ترکاشوند را در حال حاضر در رشته سه گانه آماده می کنیم که مطمئنیم وی در  مسابقات کشوری در رده سنی خودش حتما برای خود و شهرش افتخار آفرینی خواهد کرد.

ما نیز برای اساتید ورزش ایران آقایان غلامرضا و ناصر فهیمی و علی ترکاشوند پدیده جدید ورزشی بروجرد  صمیمانه آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم علی ترکاشوند با گوش دادن به توصیه های مربیانش در آینده نزدیک در امر اخلاق و درس و ورزش باعث افتخار بروجرد در دنیا بشود.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: علی ترکاشوند کشف جدید برادران فهیمی در ورزش ایران، نام این ورزشکار نونهال بروجردی را بخاطر بسپارید، علی ترکاشوند ورزشکار سه گانه، غلامرضا فهیمی، ناصر فهیمی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 شهریور 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic